Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Mariya Zaharova, Türkiye'nin Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nın 10 günlük bölümünde aralarında sivillerin de bulunduğu yüzlerce kişinin hayatını kaybettiğini söyledi.
(Kürdlere, 'gözünüz aydın, bebekleriniz, çocuklarınız, kadınlarınız öldürüldü' der gibi açıklama. Bizden 'teşekkür' bekliyor herhalde pislik .d.d.com)

 

 

 
Kirill Kallinikov-ORTADOĞU
 
(DGS’den ‘Zeytin Dalı Harekatı yüzünden Suriyeliler mağaralarda yaşıyor’ iddiası)
 
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü  Mariya Zaharova, haftalık basın toplantısında, "Türk hükümeti, 20 Ocak'ta Afrin'de YPG'ye karşı başlatılan askeri harekatın Birleşmiş Milletler (BM) Tüzüğü'nde yer alan devletlerin öz savunma hakkına uygun olarak yapıldığını ve terör örgütlerini yok etme amacı taşıdığını belirtiyor. Elde edilen bilgilere göre 10 günlük süreçte ölü sayısı birkaç yüze ulaştı" dedi.
 
'SURİYE'NİN KUZEYİNDEKİ DURUM CİDDİ KAYGI YARATIYOR'
 
Suriye'nin kuzeyindeki durumun ciddi bir kaygı yarattığını kaydeden Zaharova, "Bölgedeki durumu elbette takip etmeyi sürdürüyoruz. Durum ciddi bir kaygı yaratıyor. Moskova, Türkiye'nin Afrin'deki harekatı kapsamında tarafları itidale çağırıyor" diye konuştu.
 
'RUSYA, SURİYE'NİN TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜNÜ DESTEKLEMEYİ SÜRDÜRÜYOR'
 
Zaharova, Rusya'nın Suriye'nin birliğinin, egemenliğinin ve toprak bütünlüğünün desteklenmesine yönelik tutumunun devam ettiğini de vurguladı.
 
31 ocak 2018- sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.