Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Halk Savunma Birlikleri’nin (YPG) omurgasını oluşturduğu Demokratik Suriye Güçleri’nin (DSG) eski komutanlarından El-Ewak, DSG’nin bütün kararlarının Kandil’den geldiğini ifade etti. 

 

 

El-Ewak;
 
“DSG’nin hiçbir karar alma yetkisinin olmadığını, yöneticilerinin “formalite” olduğunu ve kararlarının tümünün Kandil’den verildiğini” belirtti. 
 
El-Ewak, DSG’deki görevinden ayrılması hakkında daha önce, “Görevden, makamı beğenmediğim için değil, DSG birçok ihlalde bulunduğu, beni ve ailemi tehdit ettiği için ayrıldım” ifade etmişti. 
 
13 Haziran 2018- peyamakurd
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.