Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

PeyamaKurd- İran yönetimi, Türkiye’nin Fırat'ın doğusu (Rojava-Batı Kürdistan) için Esed yönetimi ile Koordinasyon içinde Olması gerektiğini belirtti. (foto, Ruhani)

 

 

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna (Rojava) yapacağı operasyona ilişkin açıklamada bulunan İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, "Türkiye bu askeri harekat konusunda Şam yönetimi ile koordinasyon içinde olmalı” sözlerine yer verdi
 
İran'ın resmi haber ajansı IRNA'nın haberine göre Zarif;
 
"Türk yetkililere Şam yönetiminin onayı olmadan Suriye’de bir harekat başlatmalarının krize çözüm bulma konusunda herhangi bir katkıda bulunmayacağını ilettiklerini" belirterek, "Bu harekat Suriye devleti ile gerekli koordinasyon yapıldıktan sonra yapılmalıdır" ifadesini kullandı.
 
Öte yandan ABD’nin Suriye’den askerleri çekme kararı ile ilgili bir soruya yanıt veren İran Dışişleri Bakanı, ABD’nin Suriye’den çekilme sebebi hakkında konuşmak için erken olduğunu ifade etti.
 
26 Aralık 2018- PeyamaKurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.