Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) YPG’nin çağrısı sonrası Suriye ordusunun Menbiç’e girmesiye ilgili, “Rejimin Menbiç’e girdiği Haberleri gerçeği yansıtmamaktadır” dedi. 

 

 

NTV’nin haberine göre, ABD öncülüğündeki IŞİD Karşıtı Koalisyon’dan da aynı yönde bir açıklama yapıldı.devil
 
(TC'yi, batı kürdistan'ın önemli bir şehiri olan İdlib'e de ABD katilleri sokmuştu.. d.d.com)
 
Açıklamada, “Menbiç’te askeri nitelikli herhangi bir değişiklik olmamıştır. Herkesi Menbiç’in bütünlüğüne saygı duymaya çağırıyoruz”sad dendi.
 
Suriye ordusu öğle saatlerinde Menbiç’e girdiğini bildirmişti.
 
(ABD katilleri TC'yi  Afrin'e de -batı Kürdistan- böyle sokmuştu... herkesi herkese karşı kullanıyor bu katiller sürüsü... d.d.com)
 
NTV Dış Haberler Koordinatörü Ahmet Yeşiltepe, Özgür Suriye Ordusu’nun da ‘Suriye ordusunun Münbiç’te kontrolü ele aldığı’ bilgisini doğrulamadığını söyledi.
 
28 Aralık 2018-diken.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.