Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD’nin çekilmesi ile Kürt güçlerinin yalnız kalması IŞİD terör tehlikesini yeniden gündeme getirmiş, Trump IŞİD ile Türkiye’nin ilgileneceğini açıklamıştı. (Peyama'Kurd'da bu kafa varken, Kürdün düşmana ihtiyacı yok! ABD'nin TC'ye saldır dediği yer nere peki 'Peyama'Tırk?' .d.d.com)

 

 

 Menbiç: ‘ÖSO çekildi, ABD Kürtlere silah gönderdi’ iddiası
 
ABD’nin Suriye’den çekilmesi ile beraber Menbiç’e gelen Suriye ordusu ve ÖSO bölgeye yerleşmişti. 
 
ABD’nin çekilmesi ile Kürt güçlerinin yalnız kalması IŞİD terör tehlikesini yeniden gündeme getirmiş, Trump IŞİD ile Türkiye’nin ilgileneceğini açıklamıştı. 
 
(IŞID'da ne hız varmış böyle? Ve tabi seyyar silah fabrikalarıda var? Öyle ya, bugüne kadar Milyonlarca Mermi sıktıklarına göre Silah fabrikaları olması lazım...
 
Peki, hangi orospu çocuğu bunların silah ihtiyaçlarını karşılıyordu acaba? Peyama'Tırk' başka haberleri hiç okumuyor mu!. ABD'nin kanlı oyunları aklıyor aklınca.. d.d.com)

 
Bölgeden  gelen bilgilere göre Afrin operasyonu ile beraber Menbiç çevresinde konuşlanan Türkiye destekli ÖSO (Özgür Suriye Ordusu) ve ona bağlı gruplar dün gece Menbiç çevresinden çekildiği öne sürüldü. 
 
ABD’nin dün gece Menbiç’te bulunan Kürt güçlerine silah yardımı gönderdiği de belirtiliyor.devil 
 
(ırak ordusuna ve Peşmergeye savaşmayın diyen ABD idi, IŞID bu yollada silahlandırıldı.. 
IŞID Musul'u 450 kişiyle aldı. Peşmerge ve Irak ordu güçlerinin Musul'daki sayısı ise Onbinlerle anılıyordu... kendine peyama'Kurd' diyenlerin kime hizmet ettğini biz anlamadık! d.d.com)
 
Menbiç merkezde Kürt güçlerinin kontrolü devam ederken, bir kaç gün önce Rejim askerleri de 6 yıl aradan sonra tekrardan Menbiç’e gelmişti.
 
31 Aralık 2018-PeyamaKurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.