Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Suriyeli Kürt lider İlham Ahmed, Washington ziyaretinde ABD Başkanı Donald Trump ile biraraya geldi. Trump'ın Ahmed'e "Kürtleri seviyorum" dediği belirtiliyor.
 
ABD’nin Suriye’den çekilme kararının ayrıntıları henüz netleşmemişken, IŞİD’le mücadelede Pentagon’un ortağı olan ve kurdukları özerk bölgenin geleceği tartışılan Suriyeli Kürtler Washington’a heyet gönderdi. 
Suriye Demokratik Güçleri’nin (SDG) siyasi kanadı olan Suriye Demokratik Konseyi’nin (SDK) Başkanı İlham Ahmed liderliğindeki heyet, ABD Başkanı Donald Trump ile de biraraya geldi.
 
CNN International’ın aktardığına göre, görüşme Washington’daki Trump International Hotel’de pazartesi akşamı gerçekleşti. CNN, Trump’ın İlham Ahmed’e “Kürtleri seviyorum” devildediğini duyurdu.
 
‘TRUMP YANLARINA UĞRADI’
Habere göre, Ahmed hafta boyunca Washington’da temaslarda bulunacak, Trump yönetiminden yetkililer ve Kongre üyeleri ile buluşacak. İlham Ahmed’in Trump’la biraraya geldiği gün de Kongre üyeleriyle otelde yemek yediği, o sırada bir bağış toplantısı için orada olan ABD Başkanı’nın yanlarına uğradığı ve 10 dakikalık bir sohbet gerçekleştiği belirtildi. CNN, görüşmenin bu şekilde yapılmasını ‘alışılmadık’ sıfatıyla aktardı. 
 
30 ocak 2019- gazeteduvar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.