Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bloomberg sitesine Ankara'dan konuşan bir yetkili, Türk askerlerinin Suriye'nin kuzeyine girmeye başladığını açıkladı. Genelkurmay kaynaklarıysa, harekatın henüz başlamadığını ve şu aşamada ön hazırlık yapıldığını söyledi.

 

 

Türk askerlerinin Suriye’nin kuzeydoğusuna girmeye başladığı öne sürüldü. Bloomberg News, haberi Ankara’daki bir Türk yetkiliye dayandırdı.
 
GENELKURMAY KAYNAKLARI: HAREKAT BAŞLAMADI
 
Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir ise Genelkurmay’daki kaynaklarına dayanarak, bu durumun ‘ana harekatın başladığı anlamına gelmediğini’, ‘harekat için altyapı çalışmalarının yapıldığını’ söyledi.
 
Buna göre TSK, harekat için Suriye sınırının içinde karargah kurma çalışmasına başladı. Aydemir kaynaklarına dayanarak, “Bu bir ön hazırlık çalışması, büyük ölçekli bir giriş değil” dedi.
 
AKAR: HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
 
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ise bu iddialarla eş zamanlı yaptığı açıklamada, “Harekatla ilgili çalışmalarımız devam etmekte. İntikaller, hazırlıklar sürmekte” dedi. 
 
09 ekim 2019-gazeteduvar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.