Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Katil Sürüsü ABD, köpeği TC’ye ‘Kuzey Kürdistan’da -Sur, Suruç, Cizre, Nusaybin, İdil, Lice... katliamlarını yaptırdıktan sonra TC’yi bu sefer de batı Kürdistan’a -suriye yakası- yollayarak; Afrin-İdlib, Haseke, Kamışlo, Menbiç...’e Girin demişti, Şimdi de; yine Köpeği TC’yi ‘Güney Kürdistan’ın üzerine sürerek, Kürdleri ‘Orta Doğu’ haritasından Tamamen YOK ettiriyor... d..d.com-

 

Haber başlığı/ TC-TSK, Güney Kürdistan’ın Bradost bölgesinin 9 stratejik noktasına yerleşti

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) PKK’ye karşı operasyonlar bahanesiyle yine Kürdistan Bölgesi’nin 9 stratejik noktasında konuşlandı, ve en yakın askeri noktasının Sidakan ilçesine 7 KM uzaklıkta bulunduğu belirtildi.

TC-TSK, Kürdistan Bölgesi topraklarında 15 Haziran’dan bu yana PKK’ye yönelik operasyonlar 'savaş oyunları' ileTürk askeri bölgede son 7 ayda Sidakan sınırlarında 20 köyü boşalttı, kendi yerleşti. Sidakan  Nahiyesi Müdürü  İhsan Çelebi, TC’nin Xınera’ya  kadar ilerleyeceğini belirterek; “Bir süredir ilerleyişlerini durdurdular, ancak hava operasyonlarını sürdürüyorlar. Savaş uçakları hemen hemen her gün saldırı düzenliyorlar” dedi.

 

25 Temmuz 2020- ajanslar 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.