Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Halim Kar; katil sürüsü ABD, 'Temmuz 1776'da kurulduğundan beri Hiç Bir Ülkeyi Tek Başına Savaşarak ele geçirememiştir, aksine, işgal etmeye çalıştığı her Ülkede -örneğin; Laos, Kamboçya, Vietnam, Küba..- paramparça edilmişlr,  uyuz köpekler gibi de arkalarına bile bakmadan kaçmışlardı.. Peki diğerleri?
 
 
 
-Irak? 30 devletle saldırdı Irak'a,
 
- Afaganistan? en az 20 devletle saldırdı Afganistan'a
 
-Libya? ha keza 8-10 devletle saldırdı Libya'ya..
-Japonya? Japonya 2. dünya savaşında en az 4 devletle savaşıyordu ve yenildi, pastayı Abd yedi..
 
kısacası, katil sürüsü Abd, bugünkü  'dünya hakimiyetini' Savaşçılığına, Cesaretine değil, orospuluğuna, dolandırıcılığına borçludur, ülkelerin satılık Yönetilerinin hemen hemen hepsini parayla satın alarak 'dünyaya egemen olmuştur' bunun da adı; 'kahramanlık' değil, sahtekarlıktır!
 
Kısa açıklama;
 
Aşağıdaki haber bana çok dokundu,çünkü Kürdleri tamamen bitirmek içinYeniden 'IŞID düşman Oyunları Oynatarak tamamen YOK etmek istiyorlar, bunun üzerine (başlık manşette) karaladım abunları, bu yüzden gündemim güncel  ama geçmişi hatırlatmakta fayda var,  şuradan başlıyorum; 
 
ABD kahpesi ilk kez Kürdlere saldırtmıyor köpeklerini.
 
.. 1938'de Dersim Kürt Soykırımında, Zehirli Gazları Kürdlerin üzerine atan 'Abd' uçakları ve Pilotları idi, HALEPÇE'ye atılan Kimyasal Bombayı, SADDAM'a verende yine Abd kahpesi idi...
 
Maraş, Çorum, Sivas... alevi Katliamları da Abd'nin tezgahıydı, bu katliamlarda öldürülen Alevilerin hepsi Kürt'dü, bu Katliamdan sonra Maraş'da hemen hemen hiç Kürt kalmadı, hepsi göç ettiler...
 
Gelelim Kuzey Kurdistan'a, yine Abd'nin köpekleri olan TC/PKK'nın elele yaptıkları -4 bin beşyüz Köyümüzün boşaltıldığını, en az 5 milyon insanımızın sürgünlere yollandığını  geçiyorum- ve en az Bir Yıl süren;
 
Sur, Suruç, Cizre, Slopi, Şırnak, Yüksekova, Nusaybin, Lice...katliamlarına; bu Katliamlar dünyanın gözleri önünde yapılırken, bütün dünya basınını; AİHM'yi, uluslararası Af Örgütünü... susturan yine ABD kahpesi olmuştu...
 
Çünkü bu Kürt katliamı köpeklerine yaptıran da kendisiydi...
 
Gelelim Rojava'ya -batı Kürdistan suriye yakası- köpeği TC/RTE'ye 'suriye sizindir' demekle kalmadı, TC'ye işgal edeceği yerleride teker teker tarif etti, köpeği TC/IŞID-Nusra-ÖSO desteğiyle, efendisinin söylediği yerleri -Kamışlo, Ezaz,Tel Abyad, Kobane, Menbiç..Haseke, Afrin, İdlib..= Rojava- efendisinin söylediği yerleri İşgal etti, -ortada 'Abd',  'TC' denilen bir devlet yokken- bu Topraklar binlerce yıldır Kürdlerin yurduydu... 
 
Bu gün ise, köpeği TC'nin en az 20, büyük köpek ABD'nin ise en az 35 tane askeri Üssü var Rojava'da... (yani 

kendi yerleşti Rojava'ya, köpeği  TC yi Rojava'ya sokması, kendini gizleme, aşağılık bir aldatmaca -bir düdükte çıkartır itini- 'karatma-bir maske bu yöntem sadece.
 
Rojava öldürülen Kürt sayısı yüzbinlerle anılıyor -kesin rakam bilinmiyor, çünkü Kürdlerin ölümüyle kimse ilgilenmiyor Abd korkusundan dolayı- Peki ya, bu Vahşetten kaçıp sürgünlere giden Kürdler? En az; 2,5 milyon Kürt Sürgünlere yollandı!..
(Abd kahpesi, köpeği IŞID'ı bizzat Şengale yolladı ve Kürt soykrımı yaptırdı)
 
Şu sıra köpeklerini -her zaman yaptığı gibi- biribiriyle kapıştırarak (Pkk/Pyd, IŞID, Öso.. hepsi Abd'nin 

köpekleri) bir Avuç kalmış Kürdleri de yok ettirme peşinde kahpeler kahpesi Abd.
 
Buradaki Kürdleri 'bitirir bitirmez' yine Aynı köpeklerine 'savaş oyunları' oynatarak Güney Kürdistan'ı ortadan kaldırtmak için büyük bir harekete girişecek, ve zaten çoktandır köpeği TC'yi Güney'e yerleştirmiş durumda -Pkk bahanesi ile- PKK/PYD, IŞID'I.. da Güney'e saldırtmaya saldırtmaya da başladı zaten...
Bitirirken, Abd kahpesinin 'Şengal'de Köpeği IŞID'a yaptırdığı Kürt Katliamına değinmedim, değinmeyeceğim, çünkü haber aralarında kısada olsa çok notlar yazdım bu konuda
 
Keza 'Mahabbat Kürt Cumhuriyeti'nin Ortadan (22 Ocak 1946- 17 Aralık 1946) yıkılması da yine ABD köpeklerinin isteği ve marifetiydi,.

Stalin faşistine başka pastalardan (2. dünya savaşı sonudur) paylar vererek ikna etti, 'Mahabbat Kürt Cumhuriyeti'nin üstüne de İran rejimini de
Kürdlerin üzerine saldırtıp 'Mahabbat Kürt Cumhuriyetini' yıktırdı..
 
(bakınız; 'Tarhan, Yalta, Potsdam Konferansları' eğer genişletilmiş baskıyı bulamazsanız, 'sinan yayınları' yayınladı bu belgeleri, o'nu alınız)
 
Son Söz yerine;
 
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi, denilen bu iğrenç yaratık, Joel Rayburn; 'Trump'ın Suriye politikaları her Taraftan Destek aldı' derken doğru Söylüyordu, Kürt Soykırım ve Katliamları TRUMP köpeğinin değil (uygulayan bir piyondu sadece), katil sürüsü (derin) ABD'nin Onyıllardır uyguladığı bir Politikaydı.
Çünkü, Kürdistanın her parçasında ve yaklaşık YÜZ YILDIR, köpekleri kanalıyla yaptığı ve yaptırdığı bütün 'Kürt Soykırım' politikaları ortadadır, yani, Kürdlere yapılan her saldırının altında Abd köpeklerinin imzası vardır...
 
Çok kısa bir hatırlatmaydı bu değerli okurlar, uzun yazı yazmaya hiç tahammülüm kalmamış durumda, dikkatimi çekmemiş eksikler veya kelime düşüklükleri olmuşsa -yazma bıtkınlığı olunca, konsantre olmada zorlanıyorum artık- özür dilerim şimdiden..
 
06 ocak 2021- Halim Kar (oturan adam)
 
Bu pisliğin itirafı, yeni kanlı oyunları da aşağıdaki haberde.
.............
 
 haber başlığı/ Rayburn: Trump'ın Suriye politikaları Her taraftan Destek aldı
 
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Rayburn, Trump'ın Suriye politikalarının her taraftan destek aldığını söyledi. 
 
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Rayburn, ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye politikalarının iki ana akım partiden de destek bulduğunu ifade etti.
 
Thenationalnews'e konuşan ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Suriye Özel Temsilcisi Joel Rayburn, Washington yönetiminin Suriye politikalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 
Rayburn, Trump'ın Suriye'ye ilişkin meselelere "partizan" yaklaşmadığını vurgulayarak, "Son birkaç yıldır Suriye ile ilgili yürüttüğümüz politika, Washington'da her zaman siyasi yelpazenin her tarafından destek almıştır" dedi.
 
"ABD'NİN SURİYE POLİTİKALARININ 3 ANA HEDEFİ VAR"
 
ABD'nin Suriye politikalarının 3 ana hedefi olduğuna değinen Rayburn, "Birincisi, IŞID'in kalıntılarına ve ayrıca El Kaide'ye karşı terörle mücadele kampanyası yürütmek. 
 
İkincisi, hem İran ordusu hem de milisleri aracılığıyla Suriye'deki İran askeri etkisini püskürtmek. Üçüncüsü, Esad rejimine baskı yapmak da dahil olmak üzere BM Güvenlik Konseyinin 2254 sayılı kararı kapsamında çatışmaya siyasi bir çözüm bulmaya çalışmaktır" ifadelerini kullandı.
 
Rayburn, Esad yönetiminin ülkenin kaynaklarını halkının aleyhine kullandığını belirterek, "Esad ve hırsız çetesi, Suriye halkının çektiği acıların sorumlusu. Kaynakları Suriye halkına saldırılar düzenlemek için maaş ödemek, silah ve bomba satın almak için kullanmaya devam ediyorlar" diye konuştu.
 
(köpek sürüsü ABD,  IŞID'ı PKK'yı da kuran kendileri olmasına rağmen, IŞID'a karşı mücadele Oyunları yapıyor hala, ile amaçları krtleri tamamen yok etmek bu köpeklerin. d.d.com)
 
ABD'nin Suriye içinde ve dışında insani yardım faaliyetlerine 1,7 milyar dolar katkıda bulunduğunun altını çizen Rayburn, Suriye halkının çektiği acıların ABD'nin değil Esad rejiminin sorumluluğunda olduğunu öne sürdü.
Rayburn, ABD saldırısında hayatını kaybeden eski Kudüs Gücü Komutanı General Kasım Süleymani'nin yokluğunun, Kudüs gücünün bölge için yeni tehditler oluşturma çalışmalarına engel olduğunu sözlerine ekledi.
 
06 ocak 2021-k24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.