Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber/ Uluslararası Koalisyon'dan Kürdistani Bölgeler Raporu
Koalisyon.. IŞID'ın hareketliliğinin Artmasının nedeninin Peşmerge Güçleri ile Irak ordusu arasındaki koordinasyonun Zayıflaması... (koalisyon denen pislikler, ABD istediği için IŞID yeniden saldıracak, diyecek hali yok ya? ABD istemezse dünyanın hiçbir yerinde TERÖR olmaz, çünkü, bütün bu paramiliter faşist çeteler, iğrenç yaratık ABD tarafından yönetilmektedir... d.d.com)
 
 
Uluslararası Koalisyon'a göre Kürdistani bölgelerde IŞID'in hareketliliğinin artmasının nedeni Peşmerge ve Irak ordusu arasındaki koordinasyonun zayıflaması. (Abd'nin 'uluslarası koalisyonu' denen cinayet şebekesi; İngiltere-Fransa.. dır.. izlediğimiz kadarıyla..d.d.com)
 
HABER MERKEZİ
 
ABD öncülüğündeki IŞID Karşıtı (???) Uluslararası Koalisyon, Kürdistan Bölgesi idaresi dışında kalan Kürdistani bölgelerde terör örgütü IŞID'in hareketliliğinin artmasının nedeninin Peşmerge Güçleri ve Irak ordusu arasındaki koordinasyonun zayıflaması olduğunu açıkladı.
 
Uluslararası Koalisyon, ABD Kongresi'ne sunduğu 3 aylık raporda Kürdistani bölgelerde terör örgütü IŞID'in hareketliliğinin artmasının nedenine vurgu yaptı.
 
Kürdistani bölgelerde Peşmerge Güçleri ve Irak ordusu arasındaki koordinasyonun önemine dikkat çekilen raporda;
 
“Tartışmalı bölgelerde Peşmerge Güçleri ve Irak ordusu arasındaki koordinasyon geçmiş yıllardaki gibi değil ve istenilen düzeye ulaşmadı” denildi.
 

Raporda Peşmerge Güçleri’nin söz konusu bölgelerde bulunan 14 tugayının IŞID'i sürekli gözlem altında tuttuğu belirtildi.
 
Kürdistani bölgelerde Peşmerge Güçleri ve Irak ordusu tarafından ortak operasyonlar yapılmadığı belirtilen raporda, bunun bölgede güvenlik boşluğunu derinleştirdiği kaydedildi.devil (Abd istediği için IŞID geliyor diyecek hali yok ya bu faşist  besleme yayın kuruluşunun... d.d.com) 
 
16 Ekim 2017’de yaşanan olaylardan sonra Peşmerge Güçleri’nin bölgeden çekilmesiyle Kürdistani bölgelerde 

güvenlik boşluğu oluştu.
 
Söz konusu bölgelerde IŞID saldırıları artarken, bölgedeki Kürtlere yönelik baskılar ve hak ihlalleri devam ediyor.
 
(vay alçak 'k24' vay, efendisi Sıçınca,  onu Sıvayıp 'güzelleme yapma'  işi  kendine kalmış . d.d.com)
 
10 şubat 2021-k24
 
(çok tekrar ettik yine edelim; bu tür siteler 'istihbarat örgütlerinin Servis ettiği haberleri yayınlar' ve bu haberler 'dezenformasyon' yüklüdür, -insanların başka yerlere bakmasına, dikkatlerini dağıtmasına..- toplumun hafızasını silmeye hizmet ederler... d.d.com)
...........

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.