Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Güney Kürdistan Bölgesi'nden Rojava'ya giriş yapan ABD’ye ait Büyük bir Konvoy, Kamışlo kentine girerken Görüntülendi. TIR'lar, Silah, Ekipman, lojistik malzeme Taşıyor hala...
(hey ABD? Korkunç değil, İğrençsin! başta köpeğin TC olmak üzere, IŞID/Nusra, ÖS0/PKK/DSG.. köpeklerini al Faşington'a Götür, Ananı, bacını.. düzdürürsün Abd! 11 yıldır Rojava'ya yığınak yapıyor Abd köpeği. 1. foto,İDLİB, 2.foto, Afrin.. d.d.com)
 
 
 
ABD'den Rojava'ya Yeni askeri Konvoy
 
Önceki gün sosyal medyada Rojava'nın Kamışlo kentinde çekilen ve Kürdistan Bölgesi'nden Rojava'ya giriş yapan ABD askeri malzemelerinin bulunduğu konvoyun görüntüleri yayınlandı. 
 
Rus Sputnik haber sitesi, ABD'nin Suriye'nin doğusundaki Deyr ez Zor bölgesinde bulunun El Ömer petrol sahasına silah, ekipman ve ‘lojistik malzeme' taşıyan büyük bir konvoy yolladığını bildirdi.  
 
Suriye'nin resmi haber ajansı SANA, Haseke vilayetinin güneydoğusunda iki Abd askeri helikopterinin el Şeddadi üssüne inerken saptandığını aktardı. 
 
Ajans, helikopterlerin burdaki bir grup Abd askerini alarak doğuya, Irak sınırına doğru yöneldiğini kaydetti.
 
ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü John Kirby geçen hafta yaptığı açıklamada ABD'nin Suriye'de 900 askeri olduğunu söylemişti.
 
(bu aşağılık köpek sürüsü yavşaklar yine yalan söylüyor,  sadece Kürt Bölgesi Rojava'da en az 80 bin askeri var.. 
 
foto, sokak orospusu Abd ile Köpeği TC Rojava'da elele, az sonra ABD, köpeği TC'ye;
 
 'Topraklarımdan çık Lan itim!' diyecek ve köpeği  TC 'de  1992'de yaptığı gibi köpek gibi kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp defolup gidecek...  d.d.com)
 
17 şubat 2021-Sana-k24-sputnik-  değerli okurlarımızdan Ricamız, Lütfen Haritayı dikkali bir şekilde inceleyiniz... d.d.com-

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.