Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Koalisyon Sözcüsü Wayne Marotto, Rojava'da Yeni Askeri ÜSLER kurdukları iddialarını 'yalanladı'? (başta Güney Kürdistan olmak üzere; -Yeni Irak Devletini Kürdlere kurdurtmuştu ABD, sonra, Irak rejimini Kürdlerin üzerine saldırtarak,   topraklarını- petrolünü ellerinden aldırtmıştı- Kürdistan'ın hiçbir parçasında Kürdlerin 'Resmi Statü' sahibi olmasını istemeyen ve sürekli Engelleyen, Kürdlerin topraklarına da yerleşen Abd kahpesidir!...dd.com) 

 
 

'IŞİD Karşıtı' Uluslararası Koalisyon Sözcüsü Albay Wayne Marotto (IŞID/Nusra/ÖSO, PKK/PYD/DSG...vb..de Abd'nin paramiliter beslemeleridir vede bunları sürekli Kürdlerin üzerine saldırtan ABD'dir ama hala 'IŞID Karşıtı' gibi gösteriyor kendilerini bu Katil sürüsü... 'Kürt Soykırımı' ABD kahpesinin Projesidir! d.d.com) Rojava’nın Haseke kentinin doğu kırsalında yeni askeri Üsler kurdukları şeklindeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

 
Uluslararası Koalisyon'dan Haseke'de 'yeni üs' iddialarına ilişkin açıklama
 
Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan IŞİD’e Karşı Uluslararası Koalisyon Sözcüsü Albay Wayne Marotto, Haseke’nin doğu kırsalında yeni bir üs kurdukları ve bu bölgedeki güçlerini arttırdıkları şeklindeki iddaların doğru olmadığını belirtti.
 
Albay Wayne Marotto “Koalisyon’un misyonu değişmedi. Demokratik Suriye Güçleri (DSG) ile birlikte IŞİD’i yenmek için var gücümüzle çabalıyoruz” dedi.
 

(iğrenç yaratık Abd, her zaman yaptığı gibi,  bu beslemelerini birbiri ile kapıştırıp  'savaş oyunları' ile Rojava'da bir Avuç kalmış Kürdü de Yok ettirme, Sürgünlere yollama peşinde.. halbuki bu köpeklerini  istediği zaman 'barıştıran'da yine ABD kahpesidir,  fotoda ki yazı,'haber başlığıdır'..d.d.com) 
 
Uluslararası Koalisyon’un düzenli olarak devriyeler gerçekleşitirdiğini belirten Albay Wayne Marotto,
 
“Koalisyon, Kuzey Doğu Suriye’deki üsleri korumak ve gerekli ihtiyaçların karşılanması için düzenli olarak güvenlik devriyeleri düzenliyor. Ancak Koalisyon’un birlik seviyeleri ve üsleri artmadı” ifadelerini kullandı.
 
Beşar Esad rejiminin haber ajansı SANA, Uluslararası Koalisyon’un Haseke'nin doğusunda petrol sahalarının çevresinde daha fazla ÜS kurarak (bunu, dünya basını da söylüyor sadece Esad, değil) askeri 

varlıklarını artırdığını iddia etmişti.
 
(foto, PKK/PYD=DSG,YPG demektir, yani, iğrenç yaratık ABD istediği zaman bu köpeklerini yanyana getiriyor, istediği zaman da 'savaştırıyor' görüldüğü gibi.. d.d.com)
 
22 şubat 2021-nerina-azad-peymakurd (Abd/Tc uzantısı bu siteler.... Abd'yi ve Tc'yi bol bol kamufle eder aklarlar, bunların yaptıkları işgalleri, vahşeti  'meşru' gibi gösterirler.. d.d.com)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.