Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Demokratik Suriye Güçleri (YPG=DSG) ile 'TC' destekli ÖSO milisleri arasında bu sabah şiddetli çatışmaların meydana geldiği kaydedildi..('Kürt Soykrımcısı Abd', 'Kürtleri Yok ettirip' Tek Başına Kürt topraklarına yerleşme uğraşında.. Kürdler, Abd kahpesinin 'ne Söylediğine değil, neler Yaptığına bakmalı' artık.. d.d.com)
 
 
Ölü ve yaralılar var!
 
Yerel kaynaklara göre DSG güçleri, Halep’in kuzeyinde Türkiye destekli milislerin kontrolünde bulunan bir çok bölgeye saldırı düzenledi.
 
Suriye İnsan Hakları Gözlemevi (SOHR) kaynaklarından elde edilen bilgilere göre ise, sabah saatlerinde Halep’in kuzey kırsalındaki Azez şehrinin güneyinde, DSG kontrolündeki bölgeye sızmaya çalışan ÖSO güçleri ile DSG güçleri arasında şiddetli çatışmalar yaşandı.
 
Meydana gelen sızma operasyonunda Türkiye destekli milis güçlerinden 1 kişinin öldürüldüğü, iki milisin de yaralandığı belirtildi.
 
Not; şu habere de bakınız; '... ABD temsilcisinin Fransa ve İngiltere temsilcilerine; “Suriyeli muhalifler -ÖSO- bundan sonra tek bir ülkeden emir alacak, o da Amerika’dır” linkhttp://islamaktuel.com/abd-suriye-mualefeti-oso-artik-sadece-bizden-emir-alacak
 

(Kısa ve Özcesi, a)ABD katilleri bu Köpeklerine, 'Saldırın Kürdlere!' demeden bu itler ne Kürdlere, nede herhangi bir yere saldıramazlar, bunları Kürdlerin üzerine süren, bizzat ABD kahpesi yani',
 
b) ortadoğu'daki  ve dünyadaki bütün paramiliter örgüleri kuran'da, silahlandıran da, ABD katilleri... 
 
c) BM/AB/NATO da ABD'nin uşakları emir erleri vede Kürt Soykırımı yapan ABD'nin destekçileri... 
 
Kürdler, çok büyük bir Tehlike Altında, bunu görmeliyiz artık yani..  son foto; Suriye'deki ABD askeri Üslerinde IŞID'ın ABD tarafından eğitildiği haberi.. d.d.com)
 
27 mart 2021-ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.