Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan Bölge Başkanı Mesud Barzani, Newroz dolayısıyla yayınladığı mesajında Kürdistan halklarının bayramını kutlayarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.


 Facebook sayfasında yayınladığı mesajında Mesud Barzani, Kürt halkının bugüne kadar çok bedeller ödediğini, bu bedellerin unutulmayacağını ve Kürdistan’ı parlak bir geleceğin beklediğini iletti.
 
 Barzani, mesajında şu cümlelere yer verdi: “Halkımız özgürlük mücadelesi yolunda çok acılar çekti ve çok bedeller ödedi. Bu acıların ve bedellerin yok sayılmayacağını vurgulamak istiyorum; Kürdistan’ı parlak bir gelecek beklemektedir. Kürdistan tüm engelleri aşacak ve daha da ileriye doğru yol alacaktır.”
 
Kürdistan Bölge Başkanı Mesud Barzani, ayrıca bütün taraflardan bir arada yaşama kültürünü ve barışı güçlendirmelerini istedi: “Biz birlikte güçlüyüz, birlikte başaracağız ve ülkemizi geliştireceğiz.”
 
Barzani, mesajında tüm Kürdistan halkından Kürdistan’ın doğasını korumalarını ve çevreye sahip çıkmalarını da istedi.

20 Mart 014-Bas News

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.