Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com; Trump, köpeği RTE'yi Kutlarken, hala çatışmalar sürüyor Batı Kürdistan-Rojava'da...
Peki, bu iki Katil Orospu Çocuğunun TV'ler  karşısında 'birbirleri ile atışır gönünmeleri neyin, nesiydi?... 
Bu, İki katil Orospu Pezevengin, Hangimiz daha Kaliteli Fahişeyiz ŞOV'ları idi...   Foto, Çatışmalar ortasına ABD tarafından sokulmuş, savunmasız, çaresiz Kürdler yine sürgün yollarında... Kürdleri Katlettiren Asıl  Katil İT, ABD' köpekleridir! d.d.com-

Devamını oku...

Peşmerge’den IŞİD açıklaması: Yaygınlaşıyor; 'Terör örgütü IŞİD’e yönelik Mahmur ilçesi yakınlarındaki Karaçox Dağı’nda bir araya gelen Peşmerge Güçleri ve Uluslararası Koalisyon yetkilileri, IŞİD’in gözle görülür bir hareketlilik içinde olduğunu açıkladı' -12 kasım 2019-ajanslar-

Devamını oku...

HASEKE– İşgalci Türk güçleri ve onlara tabi kiralık terörist gruplar bugün Tel Temr kırsalının kuzeyinde yer alan Kasimiye, Reşidiye, Reyhaniye ve Aziziye köylerini ağır silahlarla bombaladı... (ABD'nin tetikçisi, Köpeği 'TC'nin bombaladığı bu yerler, Kürt Topraklarıdır' .d.d.com)

Devamını oku...

The Washington Post gazetesinde Asser Khattab tarafından kaleme alınan makalede, "Nefret ve kan hırsıyla dolup taşan Türkiye'nin uzantı ordusu, Kuzey Suriye'de sivilleri suistimal etmekle suçlanıyor" (katil sürüsü ABD, hala kendi vahşetini- pisliğini başkasının üstüne yıkma uğraşında.  d.d.com)

Devamını oku...

HASEKE–İşgalci Tük kuvvetleri ve kiralıkları Haseke kuzey kırsalındaki köy ve beldelere yönelik saldırılarını sürdürerek Dirdare köyünde sivillerin evlerini drone uçağından bir füzeyle hedef aldı.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.