Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD öncülüğündeki koalisyonun Suriye'nin Deyr ez Zor bölgesinde bir köye yönelik hava saldırısında 4’ü Çocuk 10 Sivilin hayatını kaybettiği bildirildi... (Senden Korkan, seni gibi Fahişe olsun ABD! bu söz bizim için geçerli, çünkü rahatsız ediliyoruz...d.d.com)

Devamını oku...

Donald Trump, 'Suriye’den çekilme konusunda hiçbir zaman dört aylık bir takvim vermediğini söyledi..' (Biz, haber yayınlarken, ABD'nin ağzına göre yayın yapmıyoruz, pratikte Yaptıklarına bakarak yorumlu yayınlıyoruz... ayrıca, Orta Doğu'da Kürdlerin en büyük düşmanı, ABD ve TC katilleridir...d.d.com)

Devamını oku...

Heyet-i Tahrir Şam (eski Nusra Cephesi) ile Türkiye destekli “Ulusal Kurtuluş Cephesi”nu oluşturan silahlı gruplar arasında Halep’in batısında şiddetli çatışmalar yaşanıyor.

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, İsrail Başbakan Benyamin Netanyahu ile görüşmesinde ABD'nin Suriye'den çekilme kararının İsrail ile işbirliğini etkilemeyeceğini kaydetti. (Girdiği her yere Sonsuz Savaş, Kan, Vahşet, Göçler, sürgünler, Gözyaşı götürmüştür ABD katilleri. d.d.com)

Devamını oku...

Suriye ordusu, ABD askerlerinin çekilme kararından sonra önceki gün Menbic’in batısına girerken,Türkiye tarafından desteklenen silahlı grupların da Menbic’e doğru harekete geçtiği bildirilmişti.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.