Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İdlib'de görev yapan sivil savunma görevlileri (Beyaz Baretliler) geçen ayın bilançosunu duyurdu. Sivil savunma verilerine göre, Rusya ve Şam yönetiminin geçtiğimizk ay yaptığı saldırılarda 194 sivilin öldürüldüğü belirlendi.
(katil sürüsü ABD'nin 31 agust'da yaptığı saldırıda 170 kişinin öldüğüne Hiç değinmemiş, demek O ayrı bir kalem herhal? Basında böyle köpekleriniz olsun, bir günde YÜZ KİŞİYİ idam mahkumu bile yapabilirsiniz! d.d.com)

Devamını oku...

İsrail ve Lübnan arasında artan gerilim üzerine ABD Dışişleri Bakanlığı;  ”Lübnan ve İsrail arasında, karşılıklı füze atışı ile başlayan gerginliğin daha da tırmanmasından endişe duyuyoruz” (katil sürüsü Abd'nin her zamanki   alışıldık yüzsüzlüğü bu açıklama, döktüğü de, Timsah Gözyaşları. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.