Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

HASEKE– Korona virüsüne karşı koymak için Önemli derecede Suya ihtiyaç duyulduğu bir zamanda İşgalci Türk kuvvetleriyle ona bağlı teröristler ikinci günde de Suyu kesmeye devam etti... (Kürdleri yok etmek için her yol mübah! katil sürüsü ABD, köpeği 'TC' eliyle Kürdleri Yok ettirmeye devam ediyor hala.. d.d.com)

Devamını oku...

ŞAM– Sağlık Bakanı Nizar Yazıcı Suriye’ye dışarıdan bir bir şahısta ilk kez Korona virüs vakasının görüldüğünü karşı önlemlerin alındığını söyledi. (Abd, bütün insanlık, canlılar alemi ve Doğa için, En Büyük Tehdittir!' Abd, dünyayı yok ediyor çünkü.. d.d.com)

Devamını oku...

Sağlık Bakanı Nizar Yazıcı;  yaklaşık 1126 ekip kanalıyla tüm Suriye genelinde çalıştığını, vatandaşlardan gelen herhangi bir şikayeti veya Zatürre benzeri ile ilgili olsa bile..hiçbir Korona Virüs vakasının tescil edilmediğini belirterek...

Devamını oku...

HASEKE– İşgalci Türk kuvvetleri Haseke kırsalındaki Suriye topraklarına yönelik saldırılarını yineleyerek top ateşiyle ilin kuzeybatı kırsalındaki Tel Temer nahiyesine bağlı Tavile el Vekaa köyünü hedef alması sonucunda evlerde maddi zararlara neden oldu.

Devamını oku...

Irak’ta Taci Askeri Üssü'ne düzenlenen roketli saldırıda, 2 ABD askeri ve 1 İngiliz'in öldüğü, 11 askerin ise yaralandığı bildirildi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.