Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Rojava-HASEKE: ABD, Haseke kırsalının kuzeyindeki Tel Alo’nun silolarından Kuzey Irak'a yeni bir 12 Kamyon'luk çalıntı buğdayı çıkardı. (d.d.com: Haseke, Cereblus, İdlib, Afrin.. Kürt bölgeleridir, ABD kahpesinin çıkardığı savaş yüzünden Kürdler açıklada savaşmaktadır ama sokak köpeği ABD, Kürdlerin Buğdayına, Zeytinine, Petrolüne.. el koyup vede koydurtup, TC'ye, Irak'a götürmektedir...

Devamını oku...

'Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı S. Verşinin; Suriye halkı ekmek ve benzin gibi temel ürünlerin eksikliğiyle mücadele ederken, ABD'nin Suriye'den Irak'a her gün konvoylarla tahıl ve petrol kaçırdığını söyledi.  Verşinin'in İdlib'e gönderilen insani yardımların militanların eline geçtiğini de' söyledi -29 mart 2021-

Devamını oku...

TC'nin desteklediği gruplar, Cerablus-El Bab ve Sarmada hattını Ticaret Merkezleri haline getirmişti..    yine TC'nin "M-4 uluslararası karayolunun açılmasını öngören daha önce yapılmış anlaşmaları uygulanmaması nedeniyle Rusya ve TC arasında derin bir..'' (TC'yi Rojava'ya sokan vede TC üzerinden; IŞID, ÖSO, Nusrayı..da 'Rojavaya' yerleştiren yine Abd faşistleriydi.) 

Devamını oku...

Tehdit içeren bir açıklama yayımlayan Taliban, ABD ordusunun söz konusu tarihe kadar ülkeden çekilmemesi halinde örgütün Afganistan'daki yabancı birliklere.. (foto, Tarih; 20 şubat 2020- ABD dışişleri bakanı 'Pompeo'  Afganistan'da, Talibanla birlikte, bu tarihten sonrada kucak kucağaydılar..2.foto, Abd'nin gizli ordusu, Taliban gibi kontralardır... dd.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.