Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Pentagon Sözcüsü, "34 askere beyin sarsıntısı ve Travmatik Beyin Hasarı teşhisi konuldu" dedi.
d.d.com; uzmanlar, 24 saat içinde yaptıkları açıklamada, Ukrayna yolcu uçağının füze ile Yanlışlıkla vurulması 'mümkün değil' dedi.. daha sonra ise, Uçağın Bir değil, 30 saniye ara ile fırlatılan İKİ FÜZE tarafından vurulduğu ortaya çıktı, yani bu kadarı İmkansız! Peki bu Füzeler gerçekten İran FüzesiMiydi? Yoksa ABD vurup, Mollalar'mı üstlendi?

Devamını oku...

Mukteda el Sadr'ın çağrısı üzerine ABD güçlerinin ülkeden çıkarılması için gösteri düzenlendi,    gösteriye yüz binlerce kişi katıldı. (eğer, bütün 'Irak Muhalefeti' ile anlaşıp 'Ortak bir Yürüyüş' yapsaydı, Milyonlarca insan dökülecekti sokaklara...d.d.com)

Devamını oku...

SANA; işgalci TC,  1500 kiralık teröristini aileleriyle birlikte Haseke kuzey kırsalındaki Rasul Ayn kenti Harabat ve Havarna semtlerindeki vatandaşların evlerinde yerleştiriyor..
(TC' ile uzantılarını buralara Sokan ABD idi, 'buralar' düne kadar Kürdlerin Toprakları, evleriydi....
foto; Londra'da Kadınlar 'Trump'u, Köln'deki Kürt Kadınları'da RTE itini karşılamak için Pankart açmışlar, pankartlar'da; 'Bizde Sizi Seviyoruz' yazıyor galiba? d.d.com) 

Devamını oku...

Yemen'deki Husilerin (sanki 'Husiler kendi ülkeleri olan Yemen'de misafirmiş' gibi anlatıyor haberi, Abd Beslemesi orospu çocukları) Marib kentinde askeri bir kampa düzenlediği saldırıda ölü sayısının 70'i yaralı sayısının ise 150'yi geçtiği açıklandı.

Devamını oku...

Rus askerlerin geldikleri noktaya dönmek zorunda kaldıkları ifade edildi.. ABD hala, Haseke, Rakka ve Deyrizor illerinde toplam 11 üs ve askeri noktada varlık gösteriyor. (dikkat ediniz, ABD katillerinin Askeri Üsler kurduğu yerlerin 'yüzde 90'ı Kürt Topraklarıdır' ama Kürdlerin üzerine TC'yi saldırtarak, hem Kürdleri katlettirdi, hemde Sürgünlere yollatıp boşattırdı buraları.... d.d.com) 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.