Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Abd Sözcüsü Wayne Marotto, 2020 yılında IŞİD’e 68 operasyon gerçekleştirildiğini duyurdu... (yaw he hee...Abd söyledi,, herkes yedi ... cinayet şebekesi Abd;  Köpeklerini Kürdlerin üzerinden Çek! d.d.com)

Devamını oku...

Saldırı Tayaran Meydanı'ndaki pazarda kıyafet alışverişi yapanları hedefledi...32 kişi öldü 100'den fazla yaralı.. (dünyanın her hangi bir Ükesin de, bölgesinde,  'faşist Terör olmuşsa' katil sürüsü ABD köpekleri istediği içindir. d.d.com)

Devamını oku...

'ABD, 2020 yılında ise Peşmerge Güçleri için 250 milyon dolarlık askeri yardımda bulunmuştu..' (He! 2014-2015...'yıllarında da Peşmergeye Silah verip, kendi köpeği olan 'IŞID'a karşı savaştırmıştı; Onbinlerce Kürt öldürüldü, 'Şengal'   bu 'savaş oyunları' ile boşaltıldı, Onbinlerce Kürt de sürgünlere gitti.. ABD, üstüne binmeyeceği, kullanmayacağı, Eşşeğe Palan vurmaz!.d.d.com)

Devamını oku...

Tahran yönetimi, Netanyahu’nunİran’ın nükleer silah geliştirmesine izin vermeyeceğiz” açıklamasının ardından Tel Aviv’in kendilerine karşı herhangi bir hamlesi olduğu taktirde “kararlı bir yanıt” vereceklerini.. (Molla köpekleri, Abd'nin uşağı olduğu için, 'Şangay İşbirliği Ögütüne' de Üye yapılmamıştı.... binlerce adamlarını öldürdü Abd, sadece Havladılar.. ilişmeyin havlasınlar yani.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.