Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Suriye dışişleri Bakanlığından bir kaynak; Türkiye rejiminin bu saldırı konusunda Suriye’yi Bilgilendirdiği Yönündeki iddialarının Aslı Gerçeği Olmadığının altını çizdi...

Devamını oku...

Lavrov, “ABD’nin Suriye topraklarının büyük bir kısmında alternatif yönetim organlarını kurmaya çalışması bir gerçek ve bu durum... birçok kez imza atmış oldukları taahhütleriyle kesinlikle çelişiyor” diye konuştu.

Devamını oku...

Katar'ı Suudi Arabistan'la müzakerelerinde öneli rol oynayan Şeyh Abdullah Bin Ali El Tani, Birleşik Arap Emirlikleri'nden çıkmasına izin verilmediğini söyledi...

Devamını oku...

Rusya basınında yer alan haberlerde, geçen hafta içerisinde Suriye'deki Rus askeri üslerini hedef alan saldırıların İdlib'te Türkiye'nin denetlediği çatışmasızlık bölgesinden kalkan insansız hava araçlarıyla (İHA) düzenlendiğini bildirildi.
(yani, biz bile bu oyunu, yıllar önce görüp, yazmamıza rağmen, Rus devleti bunları göremedi he mi? Halimiz yok, Güldürmeyin bizi!... -d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.