Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İran rejimi, Sine Merkezi Cezaevi’nde 7 yıldır tutuklu bulunan Kürt mahkum Sîna Muhemedî idam etti.. Son bir hafta içinde İran rejimi 4 Kürt mahkumu idam etmiş oldu. (foto, arşiv) 

Devamını oku...

Suriye/ işgalci T.C güçleri Haseke Kırsalına Yeni Askeri Takviyeler Gönderdi
Sana; İşgalci Türk rejimi; Haseke kuzey kırsalındaki Ebu Rasin bölgesine Yeni Askeri Takviyeler Gönderdi..(Topluma önerimiz; 'Maske' palavrasını bırakın, hemen; 'Askeri elbise bulup Giyin' görüldüğü gibi, 'Virüs' askeri elbiseyi görünce dokunmuyor çünkü.. d.d.com)

Devamını oku...

Frankfurter Rundschau; “Ülkesinden kaçan Yüzlerce kişi Denizlerdeyken Alman ve Avrupa siyaseti her zaman yaptığını sürdürüyor... Alman hükümeti 'aman Sakın daha Fazla Kurtarmayın' diyor. (d.d.com; yukarıdan devam; bu yüzden, gerek Ruslar, gerek Doğu Almanlar ..vb.. bir Uçtan diğer bir Uca fırlayıp çoğu Nazi olmuştur... 

Devamını oku...

Para ödülünün, Irak Hizbullahının 'üst düzey askeri komutanı' olduğu belirtilen Kavtarani’nin 'faaliyeti, bağlantıları ve tanıdıkları hakkında bilgi' karşılığında verileceği belirtildi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.