Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'de 1000 kadar askerin bırakılacağı yönündeki haberin gerçeği yansıtmadığını, Türkiye'nin güvenlik endişelerinin giderilmesine yönelik planlamaların devam ettiğini açıkladı. (ABD'de kahpelik bitmez! d.d.com)

Devamını oku...

Irak'tan bir türlü çıkmayan ABD'nin, ülkedeki yerel güçlere karşı savaş hazırlığı yaptığı bildirildi. Hedefte ayrıca Suriye'deki yerel güçler de var... 

Devamını oku...

İki haftadır sokak gösterilerinin yapıldığı Cezayir'de Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika seçimlerin ertelendiğini açıkladı. Buteflika 5. dönem için aday olmayacak.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.