Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Hazırlanan infografikayı, Savunma Bakanlığı Basın Sözcüsü Şuşan Stepanyan yayınladı. Buna göre, dün akşama kadar Ermeni tarafı, Azerbaycan'a ait 49 İHA, 4 helikopter, 80 zırhlı araç, 1 uçak ve 82 otomobil vurdu.

Devamını oku...

ABD; Hizbullah üyelerinin, 'geçen yıllarda' Belçika'dan Fransa, Yunanistan, İtalya, İspanya ve İsviçre'ye amonyum nitrat taşıdığını ve patlayıcı maddenin... 

Devamını oku...

Batı Kürdistan -suriye-; DEYREZZOR –DSG milisleri Deyrezzor kırsalının batısında yer alan el Kisre Beldesinde baskınlar yapıp sivilleri kaçırdı. (Sömrgecilerin tetikçisi, PKK/PYD, Kürdleri bitiremedi daha...foto, arşiv)

Devamını oku...

Suriye/ Batı Kürdistan, Rasul Ayn; söz konusu çatışmalar sonucunda, bir dizi teröristin yaralanmasına ve vatandaşların evlerinin yıkılmasına neden olduğuna işaret etti.

Devamını oku...

Irak'taki -Güney Kürdistan- önemli siyasi ve güvenlik gelişmelerinin yanı sıra geçtiğimiz gün Sidakan Kasabasında iki Kürt Komutanın ölümüne neden olan Türkiye'nin saldırısı.. (ABD'nin köpeği TC, Onbinlerce Kürdü Öldürüldü Batı Kürdistan'da, Milyonlarca Kürt Sürgün Yollarına düştü....Batı Kürdistan boşaltıldı.. aynı Kanlı Oyunlar ABD/TC tarafından Güney Kürdistan'da da oynanıyor şimdi.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.