Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Suriye sınırındaki birliklere takviye amacıyla gönderilen askeri konvoy Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine ulaştı... (Peki, 'SOÇİ' anlaşması? O'nu Puştin'e sormak lazım.. d.d.com)

Devamını oku...

ABD askerinin Afganistan'ın neresinde ve nasıl hayatını kaybettiğiyle ilgili bilgi paylaşılmayan açıklamada, ölen askerin adının 24 saat sonra duyurulacağı kaydedildi. 

Devamını oku...

Terör örgütü IŞİD’in kendisini “Türkiye Vilayeti” olarak tanımlayan hücresi, Türkiye’nin yanı sıra ABD’ye yönelik tehditlerde de bulundu. 

Devamını oku...

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, Almanya'dan, Rojava’ya asker göndermelerini beklediklerini dile getirdi...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.