Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

El Alem televizyonunun haberine göre Irak Meclisi Güvenlik ve Savunma Komisyonu Başkanı Hakim Zamili, ABD ve müttefiklerinin IŞİD’e havadan yardım yaptıklarına dair güçlü ve güvenilir kanıtlar bulunduğunu söyledi.


Hakim Zamili, ABD ve uluslar arası koalisyon ortaklarının IŞİD’in kontrolü altında bulunan çok sayda bölgeye havadan silah ve gıda yardımı attığını gösteren güçlü deliller bulunduğunu söyledi.

Irak Meclisi Güvenlik ve Savunma Komitesi olarak ülkenin güvenlik ve savunma politikalarına nezaret etmeyi bir görev saydıklarını belirten Zamili, ABD ve müttefiklerinin IŞİD’e yaptıkları yardımlara dair bir rapor hazırlaması için br komisyon görevlendirdiklerini söyledi.

Hakim Zamili, Irak Meclisi Güvenlik ve Savunma Komisyonu olarak Irak hükümetinden ABD ve müttefiklerinin IŞİD’e verdikleri destek konusunda Birleşmiş Milletleri bilgilendirmesini istediklerini ifade etti.

11 Şubat 2015-YDH (yakın doğu haber)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.