Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ensarullah Hareketi’nin, Yemen’in başkenti Sana’daki Mansur Hadi’ye bağlı önemli askeri merkezlerden biri olan özel kuvvetler üssünün kontrolünü ele geçirdiği bildirildi.

Reuters haber ajansı, dün gece başlayan çatışmalar sonrasında bugün Sana’daki özel kuvvetlere ait üssün kontrolünün tamamen Husilerin eline geçtiğini bildirdi.

6 saat sürdüğü belirtilen çatışmalarda onlarca kişinin öldüğü belirtilirken, özel kuvvetler üssündeki komutanın gece yarısında üsten kaçtığı açıklandı.

Yemen’in istifa eden Cumhurbaşkanı Mansur Hadi, başkent Sana’dan ayrılıp güneydeki Aden’e gittikten sonra Husilere karşı olan askerleri ve grupları kendi etrafında toplamaya çalışıyor.

Öte yandan el-Meyadin televizyonu, Mansur Hadi’nin Aden kentinde Kötfez İşbirliği Örgütü Genel Sekreteri ile görüştüğünü duyurdu.

25 Şubat 2015-YDH

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.