Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Pentagon, Irak ordusu ve gönüllü hak güçlerinin Selahaddin ilinin IŞİD işgalinden kurtarılması için başlattığı operasyona hava desteği verilmeyeceğini açıkladı.

Associeted Press haber ajansının haberine göre Pentagon Sözcüsü Steve Warren, Tıkrit’teki operasyonlara destek verilmemesini Irak ordusunun talebinin olmaması ile açıkladı.

Pentagon Sözcüsü Steve Warren, Amerikan ordusunun Irak ordusu ve gönüllü halk güçlerinin Tıkrit’te başlattığı operasyondan haberdar edildiğini; ancak hava desteği konusunda kendilerine bir şey söylenmediğini ifade etti.

Selahaddin ilinin kurtarılması için başlatılan operasyona İranlı askeri uzmanların komuta ettiği öne sürülürken Steve Warren, İranlıların Irak’taki askeri adımlarıyla ilgili bir soruya cevaben “Ben İranlıların Irak’taki askeri girişimleriyle ilgili olarak Washington’un İran’ın IŞİD’le savaş konusundaki çıkarlarını bildiğinin ötesinde bir açıklama yapamam” dedi.

Steve Warren, Irak ordusu ile gönüllü halk güçlerinin Seladdin ilindeki operasyonlarına ilişkin bir değerlendirme de yapamayacağını söyledi.

2 Mart 2013-YDH

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.