Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bedir Tugayları'nın Başkanı Kasım el Araci, ABD'nin Irak Şam İslam Devleti'ne (IŞİD) hâlâ silah ve askeri destek verdiğine dair belgeli kanıtlar ele geçirdiklerini söyledi.

 

Irak lideri Saddam Hüseyin'in devrilmesinin ardından siyasi bir partiye dönüşen ve ‘Bedir Kurumu’ adını alan Bedir Tugayları'nın Başkanı Kasım el Araci, ABD’nin Irak Şam İslam Devleti’ne (IŞİD) hâlâ silah ve askeri destek verdiğine dair belgeli kanıtlar ele geçirdiklerini öne sürdü.

Almasalah haber sitesine göre, dün mecliste vekillere seslenen el Araci, Bedir Kurumu’nun elinde ABD’nin IŞİD’e askeri destek verdiğini gösteren kanıtlar olduğunu ve bu kanıtları ileride herkese göstereceklerini söyledi.

( Fotografta; IŞİD şefi, Ebubekir Bağdadi ve , ABD senatörü McCain toplantıda)

‘ABD, Esad'ın işini kolaylaştırmak istemiyor'smiley

Ocakta da Press TV’ye konuşan Genel Sekreter Hadi el Emiri, Irak’ta IŞİD’in denetiminde bulunan Selehaddin vilayetine ABD uçakları tarafından silah bırakıldığını iddia etmişti.

Press TV, Londra merkezli bir örgütün yaptığı araştırmaya göre de IŞİD militanlarının ‘ABD malı silah’ kullandıklarının ortaya çıktığını açıklamıştı.

Hâlâ sahadaki mücadeleye devam eden Bedir Tugayları, şubatta Diyala vilayetinin IŞİD’den kurtarılmasında önemli rol oynamıştı.

6 Mart 2015- sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.