Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Pentagon Sözcüsü dün yaptığı açıklamada ABD Deniz Kuvvetlerinin, Suriye’de gerginliğin artması nedeniyle Akdeniz’de daha fazla yer alacağını duyurdu.

 

Sözcü Mahan isimli destroyerin görev süresinin tamamlandığını ve Virginia’da bulunan Norfolk üssüne planlandığı şekilde geri dönmesi gerektiğini bildirdi.

ITAR-TASS’ın bildirdiğine göre buna rağmen 6. Filo yönetimi destroyeri bölgede tutmaya karar verdi. Böylelikle Akdeniz’de toplam dört Amerikan gemisi görev yapacak.

Sözcü ayrıca Suriye’deki durum nedeniyle ABD Deniz Kuvvetlerinin herhangi bir operasyona hazırlık emri almadığını da sözlerine ekledi.

24 Agust 013- Rusyanın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.