Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İran Devrim Muhafızları, Tahran'daki iki saldırıda Suudi Arabistan'ı suçladı. Açıklamada, "Saldırılarının intikamı alınacak" diye meydan okundu.
 
İran, bu sabah Tahran’da meydana gelen ve IŞİD’in üstlendiği saldırılardan Suudi Arabistan’ı sorumlu tuttu. Devrim Muhafızları’nın açıklamasında ‘saldırıların arkasında Suudi Arabistan’ın bulunduğu’ suçlamasına yer verildi.
 
Devrim Muhafızları, saldırıların ‘intikamının alınacağını’ da açıkladı. Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı Hüseyin Selami, “Tahran’da bugün düzenlenen saldırılar için teröristlerden, onlarla bağlantılı kişilerden ve destekçilerinden intikam alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
Devrim Muhafızları’nın devlet medyasında yayınlanan yazılı açıklamasında da kurumun, ‘İran’da dökülen her masumun kanının intikamını aldığını geçmişte kanıtladığı’ ifadeleri yer aldı.
 
Ne Olmuştu?
 
Tahran bu sabaha  silah sesleriyle uyanmıştı. İran İslam devriminin lideri Ayetullah Ruhullah Humeyni’nin mezarında intihar saldırısı düzenlenirken, İran meclisinde de yaklaşık dört saatte sonlandırılan silahlı bir saldırı meydana geldi. IŞİD’in üstlendiği saldırılarda en az 12 kişi hayatını kaybetti. 
 
07 Haziran 017-Nerina Azad

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.