Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD, Irak ve Ürdün sınırını kontrol altına almak üzere Tenf bölgesine doğru ilerleyen Suriye ordusu ve müttefiklerine son bir ay içinde Üç Kez hava saldırısı yapmıştı.

 

Rusya, ABD’yi Suriye ordusu ve müttefiklerine yönelik hava saldırıları konusunda uyardı.

 
İsrail’de yayımlanan Jerusalem Post gazetesinin Reuters’e dayandırdığı haberine göre ABD uçaklarının Suriye ordusu ve müttefiklerine yaptığı son hava saldırısının ardından Moskova, ABD’yi Suriye ordusu mevzilerine bir daha saldırmaması yönünde uyardı.
 
Habere göre Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, dün (Cumartesi) ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson’la telefon görüşmesi yaparak IŞİD karşıtı uluslararası koalisyon adına Amerikan uçaklarının Suriye ordusu güçlerini bombalamasının kabul edilemez olduğunu söyledi.
 
Rusya Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Lavrov’un ABD’nin Suriye hükümetini destekleyen güçlere yönelik hava saldırısına kesin olarak karşı olduğunu belirttiği ve Tillerson’dan benzer olayların tekrarlanmasını önleyecek ciddi adımlar atmasını istediği ifade edildi.
 
ABD, Irak ve Ürdün sınırını kontrol altına almak üzere Tenf bölgesine doğru ilerleyen Suriye ordusu ve müttefiklerine son bir ay içinde üç kez hava saldırısı yapmıştı.
 
11 Haziran 017-YDH

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.