Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Rus jetlerinin saldırısın da...  
20 mühimmat yüklü Zırhlı Aracın yanı sıra Tankların da İmha edildiği belirtilen açıklamada;  200'den fazla Militanın da Öldürüldüğü kaydedildi.
 
 
Rusya Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Rus Hava Kuvvetleri Deyr ez Zor'a giden bir IŞİD konvoyunu vurdu.
 
Rus jetleri operasyonda IŞİD'in yüksek kalibreli silahlar taşıyan, tank ve zırhlı araçlar dahil 20 aracını imha etti, 200'den fazla militanını da öldürdü.
 
Rusya Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Rus jetlerinin Deyr Ez-Zor'a doğru giden bir IŞİD konvoyunu vurduğu belirtildi.
 
Açıklamada "Rus Hava Kuvvetleri, IŞİD'in, Suriye'deki son üssünü teçhizatlandırmak ve yeniden toplanmak için kullandığı Deyr Ez-Zor'daki bir bölgeye hareket eden konvoyunu vurdu" ifadeleri kullanıldı.
 
20 mühimmat yüklü zırhlı aracın yanı sıra tankların da imha edildiği belirtilen açıklamada 200'den fazla militanın da öldürüldüğü kaydedildi.
 
​'IŞİD'İN YENİLMESİ İÇİN STRATEJİK ÖNEM TAŞIYOR'
 
Açıklamaya göre, Rakka ve Humus'ta büyük kayıplar veren IŞİD, Deyr ez Zor'da son savunmalarını yapmaya çalışıyor.
 
Militanların bölgede yenilgiye uğratılması, örgütün tamamen yenilmesine yol açabilir.
 
Bakanlık, Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu'nun konuyla ilgili ifadelerini şöyle aktardı: "IŞİD'in Deyr ez Zor'da yenilmesi, terör örgütünün Suriye'nin tamamında yenilmesi için stratejik olacak."
 
21 Agust 017- Sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.