Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

IŞİD'in Lüban'daki Hizbullah ile vardığı anlaşma çerçevesinde
 
IŞİD'in Suriye-Lübnan sınırındaki silah ve patlayıcı ile donatılmış yüzlerce mensuplarını Irak sınır bölgelerine aktardığı bildirildi.
 
Kürdistan Bölgesi Güvenlik Konseyi tarafından yapılan açıklamada yüzlerce silahlı IŞİD militanın Lüban sınırından Irak sınır bölgesine gönderildiği belirtildi.
 
IŞİD'in Lüban'daki Hizbullah ile vardığı anlaşma çerçevesinde IŞİD'in Suriye-Lübnan sınırındaki silah ve patlayıcı ile donatılmış yüzlerce mensuplarını Irak sınır bölgelerine aktardığı bildirildi.
 
Yüzlerce IŞİD militanın Irak sınır bölgesine aktarma konusunda kaygılarını dile getiren Kürdistan Bölgesi Güvenlik Konseyi açıklamasında şunlara yer verildi:
 
"Bu yapılanlar konusunda kaygılıyız. Kuşkulu bulduğumuz ve birçok soru işareti arkasında bırakan bu mesele üzerinde bölgedeki ilgili herkesimin tavır göstermesini bekliyoruz"
 
30 Ağustos 017-BasNews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.