Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Halkını katletmiş Beşşar Esad ile geçiş süreci yapılamaz dedi. (bu sözleri dünyayı kana bulayan ABD uşağı söylüyor. d.d.com)
 
 
RTL radyo kanalının sorularını yanıtlayan Le Drian, DEAŞ'ın Suriye'de eninde sonunda yenileceğini belirtti.devil
 
Şu anda Suriye'de iki savaş yürütüldüğünü ifade eden Le Drian, bunlardan biri DEAŞ'a karşı mücadele, diğerini de iç savaş olarak nitelendirdi.
 
Le Drian, DEAŞ'ın ortadan kaldırılmasının ardından bir tane savaş kalacağını o zaman da uluslararası güçlerin Esad'in iktidardan ayrılmasını öngören bir siyasi sürece odaklanacağını bildirdi.
 
Uluslararası güçlerin yeni bir Suriye anayasası hazırlamalı ve ülkede seçim takviminin belirlenmesi için temas grubu oluşturması gerektiğine işaret eden Le Drian, "Halkını katletmiş Beşşar Esad ile geçiş süreci yapılamaz." dedi
 
Le Drian, Şamdaki Fransa Büyükelçiliğinin yeniden açılmasının ise gündemlerinde olmadığını aktardı.
 
 01 Eylül 017-peyamaKurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.