Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haydar Abadi, Bağdat’ta düzenlediği basın toplantısında, Haşdi Şabi milislerine verilen maaşların seçim kampanyası için harcandığını dile getirdi..
(Cengiz Han; 'sen yeterki hazırlan, saldırmak için gerekçe her zaman bulunur' demişti. d.d.com)

 

 

Irak Başbakanı Haydar Abadi ile İran destekli paramiliter örgüt Haşdi Şabi arasındaki gerilim büyüyor.
 
Haşdi Şabi'nin seçimlere katılamayacağını savunan Abadi, şimdi de Haşdi Şabi bünyesinde yer alan gruplar içinde büyük yolsuzlukların yapıldığını ifade etti.
 
"Maaşlar seçim kampanyası için!"devil
 
Irak Başbakanı Haydar Abadi, Bağdat’ta düzenlediği basın toplantısında, Haşdi Şabi milislerine verilen maaşların seçim kampanyası için harcandığını dile getirdi..
 
Haşdi Şabi içerisinde olmayan bazı grupların adının da olduğunu söyleyen Haydar Abadi, “Haşdi Şabi bünyesinde yer alan gruplar içerisinde büyük yolsuzluklar yapılıyor. Haşdi Şabi milislerinin maaşlarının bir bölümü seçim kampanyaları için harcanıyor. Aynı zamanda silahlı gruplar içerisinde gerçek olmayan birçok hayali isim var” dedi.
 
Haberin orjinal başlığı; Abadi'den Haşdi Şabi itirafı: Maaşları...
 
09 Kasım 017- peyamakurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.