Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İran destekli Şii Haşdi Şabi’nin Irak Ordusu’yla birlikte Kerkük’ü işgaline işaret ederek NATO'nun İran'ın Irak'n içişlerine katılmasından endişe duyduğunu söyledi.

 

 

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamında düzenlenen NATO-Gürcistan Komisyonu toplantısının ardından basın açıklamasında bulundu. 
 
İran'ın destekli Şii Haşdi Şabi üzerinden Irak'ta denetim sağlama girişimleriyle ilgili konuşan Stoltenberg, terörle mücadele ve ülkede kontrolün sağlanması için NATO'nun Irak güçlerine destek verdiğini, bu amaçla birçok NATO üyesi ülkenin Irak güçlerine destek için bölgede terörle mücadeleye aktif bir şekilde katkı sunduğunu söyledi.
 
Jens Stoltenberg, NATO olarak İran'ın Irak'ın içişlerine karışmasının bölgede huzur ve barışın tesis edilmesinin önünde engel olduğunu ifade ederek, NATO üyesi birçok ülkenin defalarca bunu ifade ettiklerini belirtti.
 
Stoltenberg, İran'ın müdahaleci politikalarına karşı Irak hükümetini desteklemeye devam edeceklerini söyledi.
 
07 Aralık 017-BasNews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.