Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

"Arap Koalisyon uçakları, bugün Hudeyde kentinin El Garrahi mahallesinde bulunan pazar yerindeki akaryakıt istasyonuna hava saldırısı düzenledi.
Bombardıman, 20 sivilin ölmesine, 8'inin yaralanmasına yol açtı" (fotograf, arşiv'den)
 
 
© REUTERS- Khaled Abdulla-ORTADOĞU
 
Suudi Arabistan öncülüğündeki Arap koalisyona ait savaş uçaklarının Yemen'in Hudeyde kentindeki pazar yerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunu bombaladığı, bunun sonucunda en az 20 sivilin öldüğü ve 8'inin yaralandığı belirtildi.
 
Sputnik'e konuşan bir kaynak, "Koalisyon uçakları, bugün Hudeyde kentinin El Garrahi mahallesinde bulunan pazar yerindeki akaryakıt istasyonuna hava saldırısı düzenledi. Bombardıman, 20 sivilin ölmesine, 8'inin yaralanmasına yol açtı" dedi.
 
Ölü ve yaralı sayısının elde edilen ilk verilere dayandığını da belirten kaynak, kayıp kişiler bulunduğu ve arama-kurtarma çalışmaları sürdüğü için bu sayının artmasının beklendiğini ifade etti.
 
01 Ocak 2018- sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.