Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İsrail'e ait savaş uçakları Suriye'de Şam'a yakın noktadaki silah deposuna jet ve füzelerle saldırdı... İsrail ordusu Şam rejimine daha önce de birçok kez füze saldırısı düzenlemişti.
 
 
İsrail savaş uçakları, Suriye'nin başkenti Şam'a yakın bir noktada bulunan Kalamun bölgesinde, Suriye ordusuna ait silah deposuna saldırı gerçekleştirdi.
 
SAVAŞ UÇAKLARI, SİLAH DEPOSUNA SALDIRDI
 
İsrailli Haaretz gazetesinin son dakika haberinde, Suriyeli muhalif grupların bildirdiğine göre, İsrail Şam yakınlarında Esad rejiminin askeri üssündeki bir silah deposuna saldırdı.
Saldırının Şam kırsalındaki El-Kuteyfe'ye yapıldığı bildirildi.
 
SURİYE ORDUSU, SALDIRIYI DOĞRULADI
 
Saldırı sonrası Suriye ordusu, askeri üssündeki silah depolarına jet ve füzelerle saldırı yapıldığını doğruladı. Açıklamada, Suriye ordusu hava savunma sistemlerinin bir İsrail savaş uçağını vurduğu ve İsrail topraklarından atılan bazı roketleri imha edildiği belirtildi.
 
BİRÇOK KEZ FÜZE SALDIRISI DÜZENLENMİŞTİ
 
İsrail ordusu Şam rejimine daha önce de birçok kez füze saldırısı düzenlemişti.
 
09 Ocak 018-haberler.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.