Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Rus uçakların Suriye semalarındaki varlıklarının ABD’nin “hayalet uçaklarının” bu ülkede gerçekleştirdikleri uçuşlara ve PR kampanyalarına bir yanıt olduğunu söyledi. (Moskova'nın aptallığı şuydu; ABD'nin açtığı çukura, eşek gibi düştü. ABD, Moskova ile TC'yi kapıştıracak daha çünkü..d.d.com)

 

 

Suriye’de ABD-Rusya Savaşı

Rusya'nın 5. nesil Su-57 (Sukhoi T-50) avcı uçaklarının Suriye'deki Hmeymim Hava Üssü’nde görüldüğü yönündeki haberleri değerlendiren uzmanlar, uçakların Suriye semalarındaki varlıklarının ABD’nin hayalet uçaklarının” bu ülkede gerçekleştirdikleri uçuşlara ve PR kampanyalarına bir yanıt olduğunu söyledi.

Sputnik’in haberine göre Rusya Savunma Bakanlığı’ndan bir kaynak, Rus basınına yaptığı açıklamada 5. nesil Su-57 avcı uçaklarının ilk kez Suriye’deki Hmeymim Hava Üssü’ne geldiğini söyledi.

Su-57’lerin Suriye’nin semalarındaki varlıklarının, ABD’nin (F-22 Raptor ve F-35 Lightning gibi) hayalet uçaklarının” bu ülkede gerçekleştirdikleri uçuşlara bir yanıt olduğunu belirten yetkili, ayrıca avcı uçaklarını gerçek şartlarda test etme görevinin bulunduğunu” da sözlerine ekledi.

RUSYA TEST AŞAMASINDAKİ ÜRÜNLERİ SURİYE'DE DENİYOR”

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Eksport Voorujeniy” dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Andrey Frolov, Rusya Savunma Bakanlığı’nın gerçekten de test aşamasındaki tüm yeni ürünleri Suriye’de denediğine dikkat çekti.

Frolov, Rus hava kuvvetlerinin gerçek bir deneyime” sahip olmasının yanında bunun Rus ürünleri için ayrıca iyi bir reklam olduğunu kaydetti.

HİNDİSTAN'A YÖNELİK BİR ADIM”

Reklam hamlesinin öncelikle Hindistan’ı hedeflediğini belirten Frolov;

Hindistan pazarında Lockheed Martin aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Bunun dışında Hindistan ile (5. nesil avcı uçağını geliştirmeyi öngören Rus-Hint ortak proje olan) FGFA projesi konusunda da sıkıntılar var.

Su-57’lerin geçen yıl kamuya açık bir biçimde test edilmedi ve (şimdi) Suriye’ye gönderilmesi, Hindistan’a FGFA’nın gerçek bir proje olduğunu ve üretilen prototipin aktif olarak uçtuğunu, hatta çatışma bölgelerinde kullanılabildiğini kanıtlamaya yönelik bir adım” ifadelerini kullandı.

 

24 Şubat 2018-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.