Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, 25 Ocak 2011'deki Darbeyi ABD'nin planladığını söyledi...Mübarek sözlerinin devamında 2005 yılından itibaren Amerikalıların kendini ortadan kaldırmaya..

 

 

 
Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek'e ait olduğu bir ses kaydında, Mübarek'in 25 Ocak Darbesi hakkında konuşuyor.
 
Facebook'a düşen ses kaydında Mübarek;
 
"Amerikalılar, Ocak Devrimi'nin şekillenmesi için 2005 yılından itibaren çalışıyorlardı, ben bu konuyu hissediyordum, bu nedenle Eylül 2010'daki bir toplantıda Amerikalıların beni hedef aldığını söyledim. Çünkü ben onlara üs, liman veya başka hiçbir şey ve imtiyaz vermedim, bu nedenle onlar ne pahasına olursa olsun beni saf dışı etmeyi istiyorlar." diyor.
Mübarek sözlerinin devamında 2005 yılından itibaren Amerikalıların kendini ortadan kaldırmak için çalıştıklarına işaretle, "Ben onlara 2011 yılında iktidarı bırakacağım ve iktidar oğluma geçmeyeceğini söyledim. Ancak Amerikalılar yalancılar, Onlar (Mısır'da iktidarın) babadan oğula geçeceği iddiasının propagandasını yaptılar ve halk da onlara inandı."
 
Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı ayrıca; "halka, rejimimizin bir cumhuriyet rejimi olduğunu söyledim, ancak işe yaramadı çünkü Amerikan medya sistemi bizden daha güçlüydü." diye açıklamalarda bulundu.
 
03 Mart 2018- tasnimnews.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.