Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Irak Parlamentosu Savunma Komisyonu Üyesi İskender Utut, Ankara ve Bağdat’ın Kandil’de PKK’ye karşı ortak askeri operasyon öngören gizli bir anlaşma imzaladıkları söyledi.
(bu kanlı oyunlar, ABD faşizminin onayı olmadan oynanamaz! Aynı kanlı oyunları, IŞID'ı kullanıp, sonra yok ederkende oynamıştı ABD. d.d.com)
 
 

 
Bağdat merkezli  Hadpress haber sitesine yaptığı açıklamada,
 
Ankara ile Bağdat arasında Türkiye’nin Fırat ve Dicle nehirlerinden Irak’a yetecek düzeyde su akışına izin vermesi karşılığında Irak ve Türkiye’nin Kandil’e ortak operasyon gerçekleştirmeyi öngören gizli bir anlaşma imzaladıklarını ifade etti.
 
(ABD faşizmi kullanım süresi dolanları, başka ellere boğdurtuyor, bunları yaptırtan sanki kendisi değilmiş gibi arkalarda duruyor...d.d.com)
 
Utut, Irak ordusu içerisinde Genelkurmay Başkanı Osman el-Ganimi dahil, Türkiye’nin Kürdistan’da askeri üslerinin bulunmasını destekleyen generallerin olduğunu ve bu kişilerin Türkiye ile ilişkilerin geliştirilmesi taraftarı olduğunu söyledi.
 
Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bugün yaptığı açıklamada;
 
Türkiye’nin Irak’la ortak olarak PKK'ye karşı bir sınır ötesi operasyon düzenleyeceğini ve tarih olarak da Irak'ta 12 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerin sonrasını işaret etmişti.
 
08 Mart 2018- basNews
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.