Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Suudilerin İstanbul konsolosluğunda işlediği cinayet sebebiyle yoğun baskı altında bulunmasına rağmen ABD Başkanı Donald Trump, Suudi yönetimine desteğini sürdürüyor.

 

 

ABD Devlet Başkanı Donald Trump, İsrail’in Suudi rejimi olmadan tehlikeye düşeceğini söyledi.
 
Suudilerin İstanbul konsolosluğunda işlediği cinayet sebebiyle yoğun baskı altında bulunmasına rağmen ABD Başkanı Donald Trump, Suudi yönetimine desteğini sürdürüyor.
 
Ajansların haberine göre ABD Başkanı Trump, Suudi rejimine verdiği desteği İsrail gerekçesiyle açıkladı.
 
Şükran Günü dolayısıyla gazetecilere açıklamada bulunan Trump, Suudilerin bölgede kendilerine çok yardımcı olduğunu belirtti ve “Suudi Arabistan krallığında istikrar olmazsa İsrail çok büyük sorunlarla karşı karşıya kalırdı” dedi.
 
İstanbul’daki cinayetin emrini vermekle suçlanan Suudi veliahdına desteğini sürdüren Trump, cinayetten Suudi veliahdını sorumlu tutmak için yeterli delil olmadığını savundu ve "Belki de bütün dünya sorumlu tutulmalıdır, çünkü dünya kirli bir yer." dedi.
 
23 Kasım 2018-YDH

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.