Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Rus Sputnik Haber Ajansı, İdlib’te yerel kaynaklara dayandırdığı raporunda; Nusra Cephesinin sivillere ve askeri noktalara karşı kimyasal zehirli madde içerikli terör saldırılarında kullanmak üzere...
 

 

 

Nusra Cephesi, Türkiye Üzerinden 100 Drone Getirdi
 
ŞAM – Uluslar arası terör örgütleri listesinde yer alan ve Kaide Örgütünün Suriye kolu sayılan Nusra Cephesi İdlib’te Türkiye üzerinden 100 adet insansız hava aracı elde etti.
 
Rus Sputnik Haber Ajansı, İdlib’te yerel kaynaklara dayandırdığı raporunda; Nusra Cephesinin sivillere ve askeri noktalara karşı kimyasal zehirli madde içerikli terör saldırılarında kullanmak üzere Türkiyeli bir işadamının aracılığı ile Türkiye üzerinden 100 adet drone elde ettiğini ortaya çıkardı.
 
Yerel kaynaklar Nusra Cephesinin kimyasal saldırılarında kullanmak üzere hazırlanmış söz konusu bu droneleri sınıra yakın Harem Beldesinden İdlib Kentinin yaklaşık 9 km kuzeyinde yer alan Muarrat Masrin Beldesinde bir terör karargahına aktardığını belirtti.
 
Kaynaklar dronelerin Fas ve Libya uyruklu radikal teröristlere teslim edildiğine dikkat çekti.
 
Dronelerin kimyasal zehirli madde içerikli roketler taşıyabilmeleri için yeniden düzenlendiğine dikkat çeken yerel kaynaklar; bu yöndeki çalışmaların İngiliz bir uzman tarafından yürütüldüğünü belirtti.
 
03 Aralık 2018-Sana haber ajansı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.