Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD komutasındaki koalisyon uçakları bu gece uluslararası kanun ve kararlara aykırı bir şekilde IŞİD’e karşı SAVAŞ BAHANESİ adı altında sivilleri Hedef aldı... aralarında çocukların da bulunduğu 20 sivil vatandaş şehit oldu. 

 

 

DEYREZZOR – ABD komutasındaki koalisyon uçakları bu gece uluslararası kanun ve kararlara aykırı bir şekilde IŞİD’e karşı savaş bahanesi adı altında sivilleri hedef alan bombardımanlarını Deyrezzor kırsalının güneydoğu kırsalındaki el Bağuz Köyünde bir kez daha yinelemesi sonucunda aralarında çocukların da bulunduğu 20 sivil vatandaşın şehit düşmesine neden oldu. 
 
Yerel kaynaklar, “uluslararası koalisyona” tabi uçakların dün gece, Irak sınırı yakınlarındaki Albukmal kentinin güneydoğu kırsalındaki el Bağuz Beldesi çevresindeki sivil evlere yönelik düzenlediği yoğun bombardımanlar sonucunda aralarında 7 çocuğun bulunduğu 16 sivil vatandaşın şehit düştüğünü ifade ettiler.
 
Kaynaklar yine aynı söz konusu uçakların Köye gelişigüzel bombardımanları sonucunda 4 sivil vatandaşın şehit düştüğüne evlerde ve alt yapılarda büyük yıkıma neden olduklarına dikkat çektiler.
 
11 Şubat 2019-SANA

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.