Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Irak Sadr hareketi , başta IŞİD'in elebaşı Ebubekir El'Bağdadi olmak üzere  bu örgütün üst düzey üyelerinin ABD'nin kontrolünde olduğunu söyledi.(bu Paramiliter örgütler de, bazen Vitrinlerine bir demet yeşil maydanoz koyar, işleri bitince O kişiyde öldürürler.. d.d.com)
 
 
Irak Sadr hareketi: IŞİD'in elebaşları ABD'iın Kontrolündedir
 
Sadr Hareketi liderlerinden El'Zamli, dün el'Meyadin kanalına verdiği demeçte;
 
 Suriye'den Irak'a teslim edilen teröristlerin Amerika'nın terör örgütü IŞİD'i desteklediğini itiraf ettiklerini ve;
 
Ebu Bekir El'Bağdadi'nin de yakalandığı yerin de Suriye'nin el'Baguz bölgesi olduğunu ve  itirafçıların, Irak'ın çalınan altınları ve diğer değerli mallarının el'Bağuz'da olduğunu söylediklerini bildirdi.
 
Bu arada Londra merkezli Suriye insan hakları gözlemcilerinin müdürü Rami Abdurrahman da, IŞİD teröristlerinin Irak ve Suriye halkından 40 ton altın çaldıklarını ve bunların Amerika'nın eline geçtiğini bildirdi.
 
Suriye'nin doğusunda bulunan el'Bağuz kasabasındaki IŞİD teröristleri son zamanlarda muhasara altına alınırken, bu kasabadan yüzlerce sivil  IŞİD'in elinden kaçtı.
 
10 Mart 2019-abna

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.