Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Rusya yetkililerine göre, Suriye'de çoğu IŞİD mensubu olmak üzere, 80 bin kadar terörist Rusya'nın düzenlediği saldırılarda öldürüldü...
 

 

 

 Suriye'de Binlerce Teröristi Öldürdük
 
Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Suriye'de 2012-2018 yılları arasında 316 yeni silah denediklerini açıkladı.
 
Duma'nın savunma komitesi toplantısında konuşan Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Suriye'de 316 yeni silah denendiğini bildirdi.
 
Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Rus ordusunun 2012-2018 yılları arasında 109 kıtalararası, 108 denizaltı balistik füzesi denediğini söyledi.
 
Rusya parlamentosunun alt kanadı Duma'nın savunma komitesi toplantısında konuşan Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu'nun açıklamasına göre;
 
2012-2018 yılları arasında Silahlı Kuvvetler ayrıca 3 adet Borey stratejik füze denizaltı kruvazörü, 17 Bal ve Bastion kıyı füze sistemi, 3.712 yeni ve modernize edilmiş tank, diğer zırhlı araç, 1000'den fazla uçak ve helikopter, 161 gemi, tekne ve denizaracının sahibi oldu.
 
Rusya ordusu uçak ve gemileri ve kruz füzeleriyle ilk kez Suriye'de muhaliflerin kontrolündeki bölgelere 166 saldırı gerçekleştirdi. 
 
Rusya yetkililerine göre, Suriye'de çoğu IŞİD mensubu olmak üzere 80 bin kadar terörist Rusya'nın düzenlediği saldırılarda öldürüldü.
 
Suriye ordusu, İran ve Rusya'nın işbirliğiyle ABD ve Batı ittifakının desteğindeki teröristleri geçen yıl itibariyle yenilgiye uğratmıştı.
 
12 Mart  2019-ABNA

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.