Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Netanyahu: “Biz, Arap komşularımızın birçoğu ile, Arap olmayan birçok İslam ülkesiyle, İran'ın saldırganlığını püskürtme konusunda Birlik içindeyiz... dünyada barışını isteyen tüm ülkeler, ABD'nin Yanında durmalıdır” 
 
 
 
Bir ihanetin vesikası; İsrail Başbakanı: İslam ülkeleri İran'a karşı bizim yanımızda
 
İsrail Başbakanlık Basın Ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Netanyahu, ABD'nin Tel Aviv'deki Büyükelçiliğinin Kudüs'e taşınmasının birinci yıl dönümü münasebetiyle Kudüs'te düzenlenen kutlama törenine katıldı.
 
Netanyahu, törende yaptığı konuşmada, Arap ülkeleriyle ilişkilerinde ciddi gelişmeler yaşandığına dikkati çekerek;
 

“İsrail ile birçok Arap ve İslam ülkesi arasındaki ilişkilerde ilerleme ve yeni bir gelişme süreci yaşanıyor.” dedi.
 
İran'a karşı adını belirtmediği Arap ülkeleriyle aynı safta olduklarını vurgulayan Netanyahu, 
 
“Biz ve Arap komşularımızın birçoğu ile Arap olmayan birçok İslam ülkesiyle, İran'ın saldırganlığını püskürtme konusunda birlik içindeyiz. İsrail ile tüm bölge ülkeleri ve dünyada barışın tesis edilmesini isteyen tüm ülkeler, ABD'nin yanında İran'ın saldırganlığına karşı durmalıdır” ifadelerini kullandı.
 
Binyamin Netanyahu, bir kez daha İsrail'in gücünün arttırılması gerektiğini vurgulayarak, ülkesinin başta ABD olmak üzere diğer ülkelerle ittifaklarını güçlendirmesinin öneminin altını çizdi.
 
15 Mayıs 2019-Abna

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.