Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Katiller sürüsü ABD köpeklerinin TC'ye 'BUYUR KATLET' İkramıdır bu/ Türkiye'nin Rojava'ya yönelik operasyonunun başlayacağını belirten Beyaz Saray açıklamasının ardından ABD askerlerinin bölgeden çekilmeye başladığı bildirildi.
 
 
Beyaz Saray'ın açıklaması sonrası ABD askerleri çekiliyor.
 
Türkiye'nin Rojava'ya yönelik operasyonunun başlayacağını belirten Beyaz Saray açıklamasının ardından ABD askerlerinin bölgeden çekilmeye başladığı bildirildi.
 
(Afrika daki Fil; 'defol git sürtük, buraları da kokutma' diye kızmıştır mutlaka..d.d.com)
 
Bölgedeki yerel kaynaklar Sere Kaniye ve Gire Spi'de bulunan 2 ABD askeri birliğinin bölgeden çıkmaya başladığını söyledi.
 
 
ABD'nin Rojava'da 200 kadar askeri bulunmakta.
 
07 ekim 2019-ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.