Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Amiral Fedevi, ABD ve korsan İsrail’in Irak ve Lübnan’da yaşanan olaylarda rolü tamamen düşmanlık eksenli olduğunu, bu iki rejimden zaten başka bir şey de beklenmediğini belirtti.
 
 
 
haber başlığı/ ABD ve İsrail’in Irak ve Lübnan’da Çabaları Boşa
 
Sipahiler Ordusu İkinci Başkomutanı Amiral Ali Fedevi;
 
emperyalizm İslam inkılabından esinlenen halk hareketlerinden ağır darbe aldığını belirtti.
 
FHA- Son günlerde Irak ve Lübnan’da yaşanan gelişmeleri muhabirimize değerlendiren Amiral Fedevi,
 
ABD ve korsan İsrail’in Irak ve Lübnan’da yaşanan olaylarda rolü tamamen düşmanlık eksenli olduğunu, bu iki rejimden zaten başka bir şey de beklenmediğini belirtti.
ABD ve İsrail’in Irak ve Lübnan’da kumpas kurmaları tuhaf veya beklenmedik bir durum olmadığını ifade eden Amiral Fedevi;
 
bu iki rejim İslam inkılabından esinlenen halk hareketlerinden ağır darbe aldığını ve bu yüzden arada bir sonuçsuz çabalarda bulunarak İslam ülkelerinin güvenliğini ve direniş ekseninin imajını bozmaya çalıştıklarını vurguladı.

 
(d.d.com; fotografları biz ekledik.. Mollarımı savunuyoruz? ASLA!.. Yıllardır Kürdleri hem Kullanıp hemde Katlettiren ve daha da Katlettirecek olan katil sürüsü ABD'yi 'iyi' tanıyoruz.
ABD katilleri Orta Doğu'da oldukca daha çok Kürt halkı Toplu olarak katledilecek, sürgünlere gidecek, Kürdlerin Öncelikli düşmanı ABD katilleridir.. d.d.com)
 
06 Kasım 2019-Fars Haber Ajansı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.