Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Rus haber ajansı TASS, bir Rusya Savunma Bakanlığı yetkilisine dayandırdığı haberde İdlib'de ateşkesin sağlandığını duyurdu. Ankara konunun görüşülmesi için geçen ay Moskova'ya diplomat göndermişti (sadece son bir haftada İdlib'den kaçan Kürt sayısı bu.. hepsi Kadın, bebek, çocuk, savunmasız insanlar d.d.com)

 

 

Rus general: İdlib'de ateşkes ilan edildi
 
Rus haber ajansı TASS, bir Rusya Savunma Bakanlığı yetkilisine dayandırdığı haberde İdlib'de ateşkesin sağlandığını duyurdu.
 
Ajansa konuşan Rus general Yuri Borenkov, "Türk tarafıyla varılan anlaşmaya göre İdlib gerilimi azaltma bölgesinde 9 Ocak 2020, Moskova saatiyle 14.00'den itibaren ateşkes ilân edildi" dedi.
 
Türkiye, Rusya'dan bölgede ateşkes ilân edilmesini talep etmişti ve geçen ay konuyu görüşmeleri için Moskova'ya diplomat yollamıştı.
 
Çarşamba gün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında İstanbul'da yapılan görüşmede İdlib konusu gündeme gelmişti ve
 
Erdoğan "İdlib'deki 'Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde sükunetin, İdlib konusundaki bütün anlaşmaların tamamen uygulanmasıyla sağlanması gerekliliği" vurgusunda bulunmuştu.
 
İdlib'de Suriye ordusunun bölgeyi tekrar kontrolüne alması için düzenlediği operasyonda yüz binlerce kişi hayatını kaybetti ve birçok kişi hayatını kaybetti.
 
(TC ve uzantılarının İşgaliyle Kaç bin Kadına Tecavüz edildi, Evleri yakılıp yıkıldı, kaç milyon kişi Göç etti ve Kaç YÜZBİN insan Katledildi acaba? Bunlara niye Yer vermemiş CIA elamanı Hasan Cemal'in sitesi T24?... 
Açıktır ki, bu yaklaşımı ile, TC  ve  uzantıları olan; 'el Nusra-ÖSO'nun işgalini kutsuyor  'T24' sitesi... fotografları biz ekledik.. d.d.com)
 
10 ocak 2020-t24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.