Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

HASEKE– İşgalci Türk Güçleri’nin başını çektiği terör örgütleri, Haseke’nin kuzeybatı kırsalına düşen Rasul Ayn bölgesinde ahalinin ev ve mallarını talan etmeye devam ediyor...

 

 

SANA’nın Haseke muhabirine yerel kaynaklar;
 
terörist gruplarının Rasul Ayn Bölgesi’nde köy ve beldelerine istilasını arazileri gezip silah zoruyla koyunları alıp Türkiye’de satmaya devam ettiklerini ifade etti.
 
Suriye topraklarına saldırganlık tavırları bağlamında, dün, Türk işgal güçlerine ait 3 zırhlı araç, üzerine orta mitralyöz monte edilmiş 3 pikap aracı ardından da
 
3 askeri araç Aburaseyn Nahiyesi’nde olan Sükkeriye sınır köyüsü üzerinden keşif uçaklarının uçuşları sırasında Suriye topraklarına geçti.
 
Bundan iki gün öncesinde 16 askeri araç aynı yoldan Suriye topraklarına geçmişti.
 
haber-Kumeyt Yusuf
 
10 ocak 2010-SANA

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.