Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

HALEP– Terörist grupların Halep ili bazı semtlerine yönelik saldırıları sonucunda 3 sivil öldü, aralarında 2 çocuğun bulunduğu 3 kişi yaralandı.
 
 
 
Halep İl Emniyet Müdürlüğü Kaynağı SANA muhabirine açıklamasında;
 
Halep ilinin batı ve kuzeybatı taraflarında yayılan terörist grupların bugün öğlen saatlerinde el Sebil, Teşrin Caddesi, Yeni Şahba, Halidiye ve Nil Caddesi’ndeki sivil yerleşim alanlarına birçok roketli füze fırlatttığını söyledi.
 
Kaynak, terörist saldırıların 3 sivilin şehit düşmesi, aralarında 2 çovuğun bulunduğu 3 kişinin de yaralandığını ve tedavi için hastaneye kaldırıldıklarını buna ek olareak bazı evlerde kamu ve özel mülklerde de maddi hasarların meydana geldiğini ifade etti.
 
12 ocak 2020-Sana

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.