Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

'ABD, 2020 yılında ise Peşmerge Güçleri için 250 milyon dolarlık askeri yardımda bulunmuştu..' (He! 2014-2015...'yıllarında da Peşmergeye Silah verip, kendi köpeği olan 'IŞID'a karşı savaştırmıştı; Onbinlerce Kürt öldürüldü, 'Şengal'   bu 'savaş oyunları' ile boşaltıldı, Onbinlerce Kürt de sürgünlere gitti.. ABD, üstüne binmeyeceği, kullanmayacağı, Eşşeğe Palan vurmaz!.d.d.com)

 

 

ABD’nin, Peşmerge Güçleri’ne askeri yardımları devam ediyor.
 
ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon), Peşmerge Bakanlığı’na askeri yardım kapsamında bugün, 75 hummer, 50 askeri araç, 31 zırhlı araç, 12 ambulans ve 93 askeri pikaptan oluşan bir ekipmanı teslim ettiği duyuruldu.
 
ABD, 2020 yılında ise Peşmerge Güçleri için 250 milyon dolarlık askeri yardımda bulunmuştu. 
 
07 ocak 2021-peyamakurd (bu site ABD ve TC goygoycusudur.. piyasada 'Kürt Basını' diye bir şey yok! Hepsi CIA/MİT'in elinde.. d.d.com)
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.