Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

iğrenç yaratık ABD, diğer ülkelerden taşıma ile '19-20 bin kişilik' bir topluluktan 7,5 milyonluk devşirme bir ulus-devlet -israil'i- yaratırken, en az 50 milyonluk Kürt Ulusu ise, ABD köpeği ile uşakları  tarafından, yüzyıldır Soykırımlarla yok ediliyor...1 ve 3. foto, Filistin.. d.d.com- 

 

 

ABD'ye: "Golan Tepeleri, sonsuza kadar İsrail'in"
 
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken'ın Tel Aviv kontrolü altındaki Suriye toprağı olan Golan Tepeleri'ne ilişkin açıklamasına yanıt veren İsrail yönetimi, söz konusu bölgenin "sonsuza kadar İsrail'in bir parçası olarak kalacağını" bildirdi.
 
İsrail Başbakanlık Basın Ofisinden yapılan yazılı açıklamada, Golan Tepeleri'ne ilişkin İsrail'in tutumunun açık olduğu ifade edildi.
 
İsrail yönetiminden yapılan açıklamada;
 "Olası herhangi bir senaryoda, Golan Tepeleri İsrail'de kalacak ve Golan Tepeleri sonsuza kadar İsrail'in bir parçası olarak kalacak" sözlerine yer verildi.
 
ABD Dışişleri Bakanı Blinken'a dün CNN televizyonunda "Biden yönetimi, Golan Tepeleri'ni İsrail'in bir parçası olarak görmeye devam edecek mi?" sorusu yönetilmişti.
 
09 şubat 2021-ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.