Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

El Hayat gazetesinde demeç veren Ürdün Kralı Abdullah, Suriye’nin bölünmesinin hem Suriye hem de bölge için son derece tehlikeli sonuçlar doğuracağını söyledi.


Suriye’nin bölünmesine yönelik her türlü senaryonun korkunç sonuçlar doğuracağını belirten Kral Abdullah, Suriye’nin bölünmesi durumunda ortaya çıkacak güvenlik boşluğunun Suriye’nin tüm komşularını olumsuz etkileyeceğini ifade etti.
 
Suriye’nin toprak bütünlüğünü garanti eden bir siyasi çözümün gerekliliğini vurgulayan Kral Abdullah, dünyanın 60 ülkesinden militanın Suriye’de savaştığına dikkat çekti.
 
Suriye’de yaşanan krizin ülkesini doğrudan etkilediğini belirten Kral Abdullah, Ürdün’de kayıtlı olan 1 milyon 300 bin Suriyeli mülteci bulunduğunu, bunların yüzde 80’inin kentlerde yaşadığını ve Suriyeli mülteci varlığının eğitim, sağlık ve temel ihtiyaç maddeleri konusunda Ürdün’e büyük bir baskı yarattığını söyledi.
 
23 Mart 014-YDH

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.