Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ITAR-TASS’ın sorularını yanıtlayan Suriye’nin BM Daimi Temsilcisi Beşar Cafari yaptığı açıklamada ‘Debat el Nusra’ ve ‘Ahrar aş-Şam’ radikal gruplarının taarruzuna Türk tankları ile topçu birliklerinin ateş desteği sağladıklarını söyledi.

 

Cafari sözlerini şöyle sürdürdü: “Türk tankları ile topçu birlikleri, terör gruplarının Suriye Ordusu mevzilerine yönelik taarruzuna yoğun destek veriyorlar”. Cafari teröristlere ayrıca Türk askeri gemisinin de destek verdiğini ve ‘Akdeniz kıyısındaki Suriye sınır bölgesini ateş ettiğini’ söyledi.

29 Mart 014-Rusyanın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.