Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Edinilen bilgilere göre önümüzdeki hafta Kürdistan Bölgesindeki muhalefet partileri Kürdistan Bölge Başkanlığı için ortak adaylarını açıklayacakları belirtildi.
 

Goran Hareketi Siyasi İlişkiler Sorumlusu Dr. Mihemed Hacî konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Goran Hareketi, Kürdistan İslami Birlik Partisi ve Kürdistan İslami Topluluk Partisi’nin Kürdistan Bölge Başkanlığı için ortak aday çıkarma konusunda hem fikir olduklarını dile getirdi.
 
Dr. Mihemed Hacî ayrıca, aday gösterilecek kişinin Goran Hareketinden olması halinde ise bu kişinin kesinlikle Noşîrvan Mistefa olacağını sözlerine ekledi.

12 Haziran 013-Dengê Azad/Hewlêr

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.