Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Milletvekili ve eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz; Merkez Bankası'nın yılbaşından bu Yana Para Bastığını, ancak Bu Paranın ne şekilde Kullanıldığının Bilinmediğini Belirtti....
(Haksızlığa, namussuzluğa.. sessiz kalan, bunların SUÇ ortağıdır derler, sahi; TC'nin   devşirme toplumu bu Sözlerin Neresin de?... d.d.com)

Devamını oku...

81 il valiliğine, 23, 24, 25 ve 26 Nisan'da 31 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genelge gönderildi... (foto, dünya basınında RTE köpeği) 

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Reuters haber ajansına e-posta üzerinden cevap vererek, Türkiye’nin S-400 hava savunma sistemini satın almasına şiddetle karşı çıktıklarını söyledi...

Devamını oku...

Doç. Dr. Veysi Çeri: "COVID-19’un tedavisi adına bir şey yapılıyor olması muhteşem... ancak ‘6 aydır dünya doktorlarının yapmadığını biz yapıyoruz’ derseniz bu şovdur. PR çalışmasıdır...'

Devamını oku...

Prof. Dr. Ercüment Ovalı, sosyal medya hesabı üzerinden Dornaz Alfa adlı ilaç hammaddesinin araştırmalar sonucunda korona tedavisinde kullanılabileceğini açıkladı. (bu açıkca, katil sürüsü ABD'nin işine taş koymaktır, Yaşatmazlar bunu;  yakında Helvasını yeriz garibin. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.