Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

DHA tarafından geçilen son dakika bilgisine göre ise, sabah saat 06.00'da çok sayıda polis ekibi Van Büyükşehir Belediyesi’ne geldi. Belediye binasını çembere alınırken, bazı polislerin de içeri girdiği görüldü...
(şunu kabul etmek zorundayız, el Kaide, IŞID, PKK/PYD,el Nusra.. düşman oyunları Para ediyor hala, çünkü toplum mal, 'sol maskeli kontra basın'da' ABD'nin köpeği gibi çalışıyor... d.d.com)..

Devamını oku...

TC, Urfa'nın Rojava sınırındaki Ceylanpınar ilçesine, zırhlı araç ve asker sevkiyatı yaptı.... (PKK'nın 'tutuklu IŞID kampları' dedikleri yerler, IŞID'ın istirahat merkezleridir, onları Orada besleyen ABD katilleridir, ihtiyaç oldukca piyasaya sürülmektedir. d.d.com)

Devamını oku...

Eski Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, Recep Tayyip Erdoğan'a  Suriye’deki terörist grupların sorumluluğu yüklenerek, bu örgütlerle Suriye’yi, İsrail için yıkmak görevi verildiğini belirtti. (El Kaide, IŞID, el Nusra, PKK/PYD, ÖSO... hepsi, ABD ile uşağı TC'nin beslemesi... büyük İsrail'i kuruyor ABD katilleri.. d.d.com)

Devamını oku...

Rıfat Serdaroğlu; Kılıçdaroğlu; "Ülkede kriz varken, seçim istemek doğru değil" dedi! 17 yıldır ülkeyi kim yönetiyor? AKP! Krizi kim çıkarttı? AKP!/ Kimden çözüm bekliyorsun? AKP'den!..
(her millette kişiliksiz insanlar vardır elbette, ama hiçbiri  'devşirmeler' kadar aşağılık, kişiliksiz, güç eline geçincede 'devşirmeler' kadar tehlikeli olamazlar. RTE ile K.K, iti 'devşirmedir'. d.d.com)

Devamını oku...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de Kriz olduğunu ve erken seçimin de bu sebeple gündemlerinde olmadığını söyledi. ('büyüksün' ABD, bu kadar aşağılık köpekleri herkes bulup yanyana getiremez. bizde ise, normaldir;   'eşyalar Kendi tabiatına Uygun şeyleri yanyana getirir' derler. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.