Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Mardin Yeşilli'de 'Kentsel Dönüşüm' adı altında yerlerinden göç ettirilmeye çalışılan Kürdler, AKP'li belediye başkanının kamu gücünü kullanarak evlerine el koyduğunu belirtti...(yukarıda ismini saydığım 'kontralar' Abd ne derse O'nu yapar sadece, 'kendi başına hareket etmeleri' mümkün değildir...  Onbinlerce kez yapılan bu Vahşete, BM, NATO denen fırıldaklardan niye ses yok? Çünkü, Trump'un yıllardır söylediği gibi bunlarda Abd'nin uşakları, O'ndan.. Kürdler senin ebu Ceddini S*ksin ABD!.d.d.com)

Devamını oku...

Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde askerlik görevini yaparken şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden er Mustafa Araz'ın dosyasının...

Devamını oku...

PKK'ya karşı savaşta sivillerin öldüğü, kaybolmalar, keyfi alıkoyma, işkence, kötü muamele gibi uygulamalar hakkında insan hakları örgütlerinin detaylı iddialarına yer veren rapor, bu suçlamaların üzerine gidilmediği... (PKK ile TC savaşmıyor, Abd'nin verdiği emirler doğrultunda savaş oyunları ile 42 yıldır 'Kürdistan'ı Boşaltıyorlar'. 1938 Dersim Katliamı dahil, bütün 'Kürt Soykırımların' altında Abd kahpesi ile köpeklerinin imzası var d.d.com)

Devamını oku...

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Türkiye'nin seçimlere müdahale edeceği iddiasında ısrar ediyor... (Türklük konusunda 'haber içinde haber' yaptık... artık kimse 'Ben Türk'üm' diye yalan söylemesin, siz türk değil, devşirmesiniz..RTE böyle söylüyor.d.d.com)

Devamını oku...

Asrın Hukuk Bürosu, PKK Lideri Abdullah Öcalan’ın ailesiyle telefonla görüştüğünü ancak görüşmenin yarıda kesildiğini duyurdu...(Eğer, görüşme yarıda kesildiyse, önemli bir şey zaten yok demektir, çünkü, insan ilk görüştüğünde en önemli konuyu -sağlık sorununu mesela- -ele alır.. MİT, köpeği HDP'yi büyütmeye çalıştığı gibi, bu eniğinide  büyütmeye çalışıyor, Kürdler daha bitmedi çünkü... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.