Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

20 yıldır Deprem Vergisi toplanıyor, deprem vergisi adı altında toplanan 66 milyar lira Buhar ediliyor... Deprem Vergileriyle Saraylar yaptırılıyor... 
Kızılay'ın, Başkanlık Makamı olarak İstanbul Boğazı'nda aylık 12 bin Dolara Havuzlu Köşk kiraladığını sağır sultan bile biliyor, 

Devamını oku...

Elazığ'daki deprem sonrası bölgede yaşanan tahribatlar Twitter'da #Deprem Vergileri Nerede?' hashtagi ile en çok konuşulanlar arasına girdi...  deprem için toplanan '36 Milyar Dolar' söylemi tekrar gündeme geldi. Bu Paralar Nerede? 

Devamını oku...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin'den beş ülkeye yayılan koronavirüs için; "Türkiye için herhangi bir riskin söz konusu olmadığını özellikle belirteyim" dedi.

Devamını oku...

Kılıçdaroğlu, '..daha önce Suriye’den kaçıp Türkiye’ye gelenler sadece Suriyelilerdi. Ama İdlib’ten gelecek olanların Tamamı eli kanlı insanlardır,  bu 1 milyon kişi gelirse felaket o zaman başlayacak”
(foto, Kılıçdaroğlu Köpeği, dayak yedikten sonra RTE önünde ceketini ilikleyerek eğiliyor, bu tipler aşağılık olduğu için, aşağılandıkca daha çok yalakalaşır, daha çok Köpekleşirler  d.d.com)

Devamını oku...

Önceki gün İzmir’in Çeşme ilçesi açıklarında göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu 8’i çocuk 11 kişi yaşamını yitirmişti. Yaşamını yitiren göçmenlerin Rojavalı Kürtler olduğu öğrenildi(kuzey kürt çoğrafyasında ki 'enteller- danteller' ABD vatandaşı gibi, vicdanları bile yok., tıpkı efendileri Abd gibi..d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.