Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

AKP'den aday gösterilmeyen Mehmet Metiner, "Siyaseti yalan üzere inşa ederseniz kazansanız bile son tahlilde ebediyen kaybedersiniz" diyerek yalan üzerine kurulan iktidarların kaybetmeye mahkûm olduğunu söyledi. 

Devamını oku...

Yasadışı geçişlerin ve terörist sızmalarının önlenmesi için inşa edilen sınır duvarında yeni bir etaba geçiliyor. TOKİ Suriye sınırında 564 kilometrelik güvenlik duvarının inşasını tamamladı. 

Devamını oku...

Ankara referandumda yüzde 51,15 ile “Türk Tipi Başkanlık” sistemine “Hayır” demişti. Peki Ankaralı seçmen 24 Haziran’da kime oy verecek? Gazeteci Banu Güven başkent sokaklarında bu sorunun yanıtını aradı.

Devamını oku...

Bekir Bozdağ; Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'deki davada 32 ay hapse mahkum edilmesine tepki gösterdi, kararın, 'FETÖ, CIA ve FBI'in ABD yargısındaki işbirliğinin ispatı' olduğunu söyledi. (Seçimlerde,dikkatleri,ABD/CIA-üzerinden-uzaklaştırmaya yarayan bir oyuna benziyor bu... d.d.com)

Devamını oku...

CHP'nin İsrail'le yapılan anlaşmanın bozulmasına dair verdiği önerge Meclis'te AKP'li vekillerin oylarıyla reddedildi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.