Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Halk Ekmek’ten ucuza ekmek alabilmek için saatlerce kuyrukta bekleyen yurttaşlar, Yoksulluğun derinliğini gözler önüne seriyor. Kasım ayında günlük 1 milyonun üzerinde satış gerçekleşti. (Katil sürüsü ABD'nin heryerde'İktidara getirdiği köpeklerinin ortak özelliğini yansıtır RTE.. d.d.com)

Devamını oku...

İhtiyaç sahiplerine dağıtılması gereken onbinlerce adet mont, kazak, pantolon gibi giysileri semt pazarlarında satmakla suçlanan 13 kişi hakkında dava açıldı.

Devamını oku...

İstanbul’da 65 yaşın üzerinde bir emekçi kadın belediye otobüsünden indirilmek istenince “Maske takılı, hasta da değilim, 3 tane merdiven sildim, çalışmazsam açım” dedi.

Devamını oku...

d.d.com; Hdp/Pkk, 'Abd/Tc''nin 'Kürt soykırım projesidir', bu köpekleriyle oynadığı 'savaş oyunları' sayesinde Kürdlerin Köylerini boşalttı, Şehirlerini yakıp-yıktı, Onbinlerce Küçük Kürt Çocuğunu bunlara kaçırtıp infaz etti.... eğer Hdp'yi kapatmak isteselerdi çoktan, 'Hendekler', 'Çocuk Kaçırmaları' bahanesi ile Dava açarlardı. Köpekleri Hdp'yi Büyütme oyunları bunlar... d.d.com)

Devamını oku...

haber başlığı/ Askerde yaşadığı işkenceyi anlattı: Vücudumda sigara söndürüldü
Çerkezköy’deki 3’üncü Zırhlı Tugay Komutanlığı'n da askerlik yapan  Mardinli er Hasan Düdük, üstleri tarafından darp edilip...('Kürt Soykırım Projesi', ABD kahpesine aittir, bunlar köpekleridir, efendileri ne derse onu yapıyorlar sadece. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.