Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: Bütün dünyanın gözleri önünde katil sürüsü ABD, uşağı TC'ye; 'Suriye'ye Gir' dedi, Ondan sonra TC girdi... ama AKP köpekleri, Trump fahişesi gibi Şov yapıyor hala; TC, ABD'nin Kulubesidir!  Kürdler, katil sürüsü ABD'nin Emri üzerine, Tetikçisi 'TC'  tarafından SOYKIRIMDAN geçiriliyor yine!.. d.d.com-

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin Güney sınırıyla ilgili ulusal güvenlik kaygılarını anladıklarını, ancak Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyine yönelik operasyonunu onaylamadıklarını belirtti. (Sahne Küçük, Abd  Orospusu büyük, perde açılmıyor bir türlü, Işıkları kapat bari Abd!. d.d.com)

Devamını oku...

Türkiye'nin başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nın başlaması üzerine Türkiye'de Bütün Camilerde sabah namazında 'Fetih Suresi' okundu. (RTE kızı Sümeyye, 'anasının üstüne', 'kuma olarak gelebilir' fetvası, yine bu 'Diyanet'ten gelmişti)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.