Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Fransa'nın kuzeyindeki bir kasabanın belediye başkanı, gürültüyü önlemek için köpek havlamasına yasak koydu. Yasağın delinmesi halinde köpek sahibine 68 euro para cezası kesilebilecek.

Devamını oku...

CHP'li Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu, CHP’den istifa ettiğini açıkladı...CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, partisinden istifa ettiği... (24 Haziran Seçimleri, baştan sonra ABD kurgusuydu. Sadece MHP'nin değil, HDP'nin de Barajı Aşması mümkün değildi.. Kanlı Hendek Oyunlarının parçasıydı HDP; 'Oylar, Denge Yaratmak' için kurgulanmıştı, Toplumu Sokaklardan uzak tutsunlar diye... d.d.com)

Devamını oku...

UNICEF, birçok ülkede çocukların asker olarak kullanıldığı ve yetişkinlerin savaşlarına alet edildiğine dikkat çekti. Çocukların canlı kalkan ve canlı bomba olmaya da zorlandığı belirtildi. (PKK, 'ilkokula' giden 12-13 yaşındaki binlerce çocuğu kaçırdı. d.d.com)

Devamını oku...

Çorum'da, atama bekleyen İngilizce öğretmeni Halil Mustafa Bozkurt (33) yalnız yaşadığı Bağ Evinde kendisini tavana asarak yaşamına son verdi. Evde yapılan incelemede 'Köpeklerime iyi bakın' yazılı not bulundu. 

Devamını oku...

2018’de kepenk indiren esnaf sayısı bir önceki yıla göre yüzde 10’luk yükselişle 106 bin 167’ye çıktı.. Son 5 yılda ise batan esnaf sayısı yarım milyonu geçerek 516 bin 137’yi buldu. 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.