Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

'Milli Dayanışma Kampanyası başlattıklarını açıklayan Erdoğan, 7 aylık maaşını da kampanyaya bağışladığını duyurdu..' 
 
(TC'nin 'devlet hazinesi', 'örtülü ödenek' hepsi, RTE'ye çalışırken;  '7 aylık maaş bağışı' neyin Soytarılığı? Hırsız, katil bir köpeği allayıp pullamak için devreye sokulmuş, Algı operasyonu bu, 'kapatma', Kemalist'OdaTv'de, bu itin yeni cazgırı, tellalı . d.d.com)

Devamını oku...

İstanbul'un Avcılar İlçesi'nde bir grup, dünya çapında 32 bini aşkın insanın hayatını kaybetmesine yol açan Koronavirüs salgınına rağmen yolu kapatıp Halay çektiler...  (Avcılar, Kürt mahallesidir, Davul Zurna çalınca, corona virüs bile para etmiyor Kürdlere, TC'denmi Korkacaklar? d.d.com)

Devamını oku...

Adana'nın Seyhan ilçesinden gelerek, 5 yıl önce 15 yaşındayken, kaçırıldığını belirttiği oğlu Engin için oturma eylemine katılan Kamile Küçükdağ, Evladını Almadan gitmeyeceğini belirtti.
(TC, uluslararası topluma yansımış Kürt Annelerinin bu eylemini şimdilik 'bitirmeyi' göze alamadı ama, kendi uşağı basını bile Önemli ölçüde susturdu.MİT'i en çok rahatsız eden, 'Diyarbekir Annelerinin Eylemi'dir, bu eylem sürdükce; TC/MİT ile HDP/PKK ilişkileri vede elele Oynadıkları 'Kanlı Oyunları' sorgulanıyor çünkü d.d.com)

Devamını oku...

RTE'nin Gıda ve Sağlık Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, canlı yayına bağlanarak 'korona virüs' salgınıyla ilgili veterinerleri göreve çağırdı.

Devamını oku...

Melih Gökçek, "Onuncu Köyden" isimli bir hesabın paylaştığı videoyu paylaştı. Videoda, “Tekbir ve salavatları ıslık ve alkışla bastırmaya çalışmak tabi ki İzmir” şeklinde ifadeler kullanılıyor. (babasının RTE köpeğine verdiği cevap; 'oğlum, para ve koltuk kim veriyorsa, biz o din'den, O ulus'danız' demiş mutlaka ..d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.