Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, katıldığı bir tv programında, “CHP’nin ‘demokrasiye geçeceğiz, tek adam rejimini yıkacağız’ diyen bir genel başkanı var.. Buna müsaade etmememiz gerekir” dedi.

Devamını oku...

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) 2015-2016'da Cizre, Silopi ve Sur'daki Sokağa Çıkma Yasaklarıyla ilgili Türkiye aleyhine yapılan 32 başvuruyu Reddetti..
 
(AİHM, AB, NATO...ABD'nin uşaklarıdır, ABD faşistleri bunlara ne emrederse o'nu yaparlar sadece...  Aylarca sürdü Sokağa Çıkma  Yasakları... Bebeklerimiz, çocuklarımız, kadın- erkek, Yaşlı-Genç demeden DİRİ DİRİ BODRUMLARA GÖMÜLDÜ yüzlercesi böyle Öldürüldü... İşte adına; AİHM denilen Orospu Çocukları, Kürdleri, soykırımı yapan TC'nin 'iç hukukuna' yolluyor hala!.. Cenazeler günlerdir Sokakta ve Buzdolabında, çünkü 'sokağa çıkma yasağı' var dışarıda..d.d.com)

Devamını oku...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı CHP'li Ekrem İmamoğlu kazandı. Ancak AKP'nin "oyların çalındığı" iddiasıyla itirazları sürüyor... (ABD'nin kapısınına gidince Köpek! TC'ye gelince ise Tiran! İşte bu tiplerdir en aşağılık olan! d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.