Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İslam İşbirliği Zirvesi'nde konuşan Erdoğan, Suriye'de güvenli bölgeye ilişkin açıklama yaptı. Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u hedef alan Erdoğan 'Karşımızda susuyor' ifadelerini kullandı....
(RTE köpeğinin, 'seçim barajını' geçecek Oyu bile YOK! Yeni yapılacak Seçimler;  ABD/CIA= TC/MİT  oyunlarının bir kez daha Meşrulaştırılması olacaktır formalite de.. artigercek.com' gibileri de bunların amigosudur sadece.. d.d.com)

Devamını oku...

YPG tarafından Suriye'nin Tel Abyad bölgesinden Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesindeki sınır karakoluna havanlı saldırı düzenlendiği öğrenildi. 4 askerin yaralandığı...
(kendi çalıp,kendi oynuyor TC! efendisi ABD'den geri kalacak hali yok, O'da IŞID, El Kaide, Nusra ..vb ile 'düşman' oyunlarını oynuyor.. 4 adam yollamaya ne gerek var H.Fidan? beslemeniz PYD zaten orada, sen Emret onlar atsın... d.d.com)

Devamını oku...

Dün, Yabancı olduğu belirtilen 2 kişi evden çıktı. Evdeki görevli kadının uğurladığı bir kadın ve bir erkek, Bavullarıyla buradan ayrıldı... (ÖSO= 'Özgür Suriye Ordusu' veya 'beyaz beretliler', 'CIA'nın beslemesi, 'Suriye'deki, El Kaide'dir .d.d.com) 

Devamını oku...

Rusya'nın “güveli” olduğu gerekçesiyle 20 ton domatesi daha Türkiye'ye iade edeceği açıklandı...domateste canlı kurtçuklar tespit edildi.. (Şunu da düzeltelim; 'Öküz, her gittiği yerde Sabana Koşulmaya Mahkumdur!' lafını İspanyollar, 'türkler' için söylememiştir. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.