Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber başlığı; RTE'den, HDP açıklaması: Onların yeri Sokaklardır
RTE, HDP'nin Genel Kurula katılmaması ile ilgili; "Varlığıyla yokluğu belli olmaz, onların yeri Sokaklardır" dedi.
(Şerhimiz; HDP; 'Kürt Soykırımı'   konusunda;   AKP/MHP, CHP'nin ardçı destekçisi   'koalisyonudur!'    'TC/MİT' bu orospu ve pezevenklerine; Yatın! derse, Yatar!, Kalkın! derse Kalkarlar!  TC/MİT'in;   'PKK/HDP Düşman oyunlarını' kimse Yemiyor artık;    Nasi? ..d.d.com)

Devamını oku...

Gözaltına alındıktan sonra Osman Şiban'la birlikte helikopterden atılan ve 20 gündür Yoğun Bakım servisinde yaşam mücadelesi veren Servet Turgut yaşamını yitirdi. ('muhalif' insanlar için; 'hastaneler' ve 'hapishaneler'  çoktan 'Ölüm Yuvası' haline geldi... hele ki, Kürt'se..d.d.com)

Devamını oku...

Ermenistan Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin , Dağlık Karabağ'daki askeri operasyonlara doğrudan dahil olduğunu söyledi..  ayrıca Türkiye'nin yabancı terörist militanları seferber edip Azerbaycan'a gönderdiğini de belirtiyor.  (foto,'Karabağ'; Ermeni Dede, Oğul ve Torun, Azerbayan ve TC işgaline karşı savaşıyorlar. d.d.com)

Devamını oku...

Dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle hakkında fezleke hazırlanan Mardin Milletvekili Tuma Çelik, hakkında ortaya atılan iddialara ilişkin savcılığa yeni deliller sundu. (Tuma Çelik'in bu açıklamasına, hiçbir gazete yer vermemiş, bütün bunların fişini bizmi çektik? D.K'da beceremez bunu, çünkü o,bir maşa sadece. d.d.com) 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.