Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ekim ayı sonu itibarıyla AB ülkelerinde yaptıkları iltica başvuruları hakkında karar bekleyen Türk vatandaşlarının sayısı 17 bin 300 ile şu ana kadarki en yüksek seviyeye ulaştı. 

Devamını oku...

31 Mart 2019 yerel seçimlerine ittifak halinde giren CHP ve İYİ Parti yöneticileri hangi illerde hangi adayların gösterileceğine ilişkin dün gece bir görüşme yaptı. (Umarız 'mesai'  ücretlerini dopıl olarak almışlardır. Bu karede Tek eksiklik, MİT'in partisi HDP'dir. d.d.com)

Devamını oku...

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, birçok yetkisini başkanvekilleri, genel sekreter ve diğer sorumlulara devretti. Yıldırım'ın bu kararı 'Yerel seçimlere hazırlık için mi?' sorusunu gündeme getirdi.(fotograflar, BBP'li 'Kenan Akkuş'un arşivinden)

Devamını oku...

Cafer Topkaya; MİT’in Kosova ve Afrika’da yaptığı Kaçırma Operasyonlarının Benzerini  Almanya da yapmaya hazırlanıyor' dedi.  (Alman güvenlik teşkilatlarına uyarımızdır, Serok Merkel'i iyi koruyunuz, bunlar, burada da Hükümeti değiştirebilir. d.d.com) 
 

Devamını oku...

d.d.com; bunlar, bir tiyatro, tıpkı MİT'in has evlatları, Ertuğrul Kürkçü'nün, Selahattin Demirtaş'ın... 'tutuklanma' mizanseni gibi. Bu tür pislikler Kamuoyu önünde; 'biz MİT'e hizmet ettik ama bizi haksız yere tutukladı', diyemezler, çünkü, böylesi bir açıklama sonrası, hem MİT'in şiddetini, hemde Kitlenin nefretini üzerlerine çekerler, 'sahipsiz' kalırlar, bu yüzden, bu tür bir açıklamayı... göze alamazlar! MİT, her beslemasini bu hale sokar! d.d.com) 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.