Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kılıçdaroğlu, “Ne benim ne de Sayın Akşener’in özel bir Çıkarı yok ama Gece Gündüz Vatandaşlarımız huzur içinde yaşasın diye Çalışıyoruz” dedi. (Kolay gele, rasgele Kemal, Sazan mevsimi bitti, şimdi Lüfer var)

Devamını oku...

Alman Sol Parti milletvekili Sevim Dağdelen, "Erdoğan'dan kaçan her iki kişiden biri Almanya'da koruma altına alınıyor" dedi.
(foto; Alman, İngiliz basının da, adına RTE denilen; hırsız, katil, ABD köpeği... d.d.com)

Devamını oku...

Bankaların verdiği krediler 29 milyar lira arttı ve 2 trilyon 422 milyar lira oldu. Zamanında ödenmediği için takibe alınan krediler ise 10.3 milyar lira (yüzde 11) artarak 1 Mart itibarıyla 104 milyar liraya çıktı.

Devamını oku...

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın basın açıklaması yandaş medya tarafından sansürlendi. Hürriyet, haberi web sayfasına taşısa da, kısa sürede kaldırdı.(asıl 'derin yandaş' Sizsiniz 'artigercek.com'Toplumu; bir faşist'den Medet umacak hale getirdiniz, Yayın politikanız tabak gibi ortada... d.d.com)

Devamını oku...

25 yıllık hâkim Aydın Başar, önce Zonguldak, ardından da Erzurum’a sürgün edildi. HSK sonunda, Başar hakkındaki soruşturmayı tamamladı ve ‘yer değiştirme’ cezası verdi.
(ite,it! Hırsıza, hırsız, Katile katil, Puşta puşt... demenin yasak olduğu tek yer TC! En mütebber cümle; 'Padişahım, ulu Şefim, Sen çok Yaşa!.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.